Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Török párommal lehet szép...

Török párommal lehet szép közös jövőm?

Figyelt kérdés
Vallását nem gyakorolja, de a török vér azért benn van...
2013. máj. 4. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt mi mondjuk meg neked, amikor nem is ismerjük a párodat? Hát vicces vagy... Egyébként ha már tőlünk kell ezt megkérdezned, akkor szerintem már nyilvánvaló a válasz: NEEEEEM!
2013. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ebben igazad van, de talán én nem fejtettem ki eléggé a kérdést...az egy dolog , hogy most minden szép és jó, de hallottam már olyan esetekről amikor házasság után teljesen birtokba vette a nőt a férfi...ezért inkább csak olyan véleményeket várok akiknek esetleg török a párja, vagy hallott már hasonló esetekről...
2013. máj. 4. 10:51
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem van egy közeli nő ismerősöm akinek volt török párja.


Először a csillagokat lehozta neki a férfi , minden szép és jó volt ,a házasság után viszont elszabadult a pokol.

A férfi azért összeverte a nőt mert elment egyedül vásárolni.


Muszlim vallású férfiakkal nagyon kell vigyázni.Hiába nem vallásos ,a kultúra ott van.

2013. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezt így most nem lehet tudni, hiszen nem ismerem a barátodat, és nem mondtál el szinte semmit.

Szerintem azért így, hogy nem kell felvenned a vallását, nem vészes. Sőt, nagyon jó is lehet, szerintem adj a dolognak egy esélyt, és meglátod.

2013. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Nekem török férjem van, itt élünk To.-ban, és álomházasság a miénk.

De pont azért, mert mindketten vallásos muszlimok vagyok.


Egy nem vallásos töröktől óva intelek. Rosszabb, mint egy nem vallásos keresztény.

Hogy miért? Mert a nem vallásos keresztényekben van egy "lelkiismeret" nevű önkontrol. De a muszlimokban csak az istenfélelem az önkontrol, és ha ez nincs meg, akkor nem riadnak vissza attól, hogy pl. megcsalják a nőt, vagy rosszul bánjanak vele.


Persze udvarolni, azt mesterien tudnak. Minden nőt levesznek a lábukról, és még a csillagokat is leigérik nekik.


Tapasztalatból mondom. Évek óta itt élek, és a magyar muszlim közösséggel is napi kapcsolatban vagyok, így látom, amit látok.


Sok magyar lány van itt, aki már bánja...


De hát egy szerelmes lánynak hiába beszél az ember...

2013. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én óva intelek minden török,arab stb.. férfitól. először a csillagot leígéri az égről,elkényeztet mint egy hercegnőt.

házasság után pedig kuss a neved asszony,és takarodj a konyhába. egyedül elmenni sehova,barátok nuku. stb...

nagyon gondold meg,a helyedben nem terveznék vele hosszú kapcsolatot,sőt,semilyet.

2013. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

#-Magam ellen beszélek, #6-nak igaza van.

Annyit hozzá tennék, hogy ezt nem nemzetiségre (arab, török) mondanám, hanem vagy azokra a muszlimokra, akik nem tartják a vallásukat, vagy azokra, akik vallásosak, de nem jól tartják be a szabályokat, és vagy túl radikálisak, vagy egyéb helyi szoc. dolgokat kevernek bele.


Azt szeretném kihangsúlyozni, hogy az iszlám (a közhiedelemmel ellentétben) nagyon tiszteli a nőt, főleg az édesanyákat.

2013. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 mustafa33 ***** válasza:
Képzeld, vannak olyan elvetemült török férfiak akik már legalább egyszer mosogattak, vagy kivasalták az ingjüket. De ezek eretnek aleviták nem rendes muszlimok. Micsoda fertő.
2013. máj. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 mustafa33 ***** válasza:
Felemás igába ne hajtsd a fejed!
2013. máj. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mustafa33 ***** válasza:
Kulturális különbözőségből akkor is előjön idővel a konfliktus, ha a szomszéd népből lesz a párod, nem hogy ha távoliból.
2013. máj. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!