Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit mondjak nekik még h...

Mit mondjak nekik még h alkalmazkodjanak hozzám is?

Figyelt kérdés
1 honapja vagyok egy munkásalbiba,a vállalkozo fizeti. Én,egy fiatal pár meg egy idősebb pasi vagyunk 3 szobás lakásban. Az a gond h pl a wc-ben hagyott 1 guriga wc papirt elhasználják,elöször még nem szoltam,de mikor sokadszorra használták el már nem hagytam ott. A hütőt ugy telepakolják h nekem kb egy vaj befért és ennyi. A minap csináltam kaját vártam h hüljön erre a csaj addig elment boltba és tekepakolta a hütőt,mikor szolok beki akkor neki áll feljebb h nem.tehet rola h kicsi a hütő...
2013. máj. 2. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem igazságosan osszátok be a hűtőt, 4-en vagytok, legyen 4 fele osztva.. pl, ha 3 soros a hűtő, meg az oldalába is lehet pakolni, az egyik pakol az oldalba, másik az 1. sorba, harmadik a 2. sorba, negyedik pedig a 3. sorba

wc papír: 1 hónap 4 hétből áll, értelem szerűen hetente más vegye a wc papírt. Erről írjatok egy kisebb szerződést a tulaj jelenlétében, ha valakinek nem tetszik az egyenlőség akkor húzzon el..

2013. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!