Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A muzulmánok csak muzulmán...

A muzulmánok csak muzulmán lányokkal járhatnak, vagy csak muzulmán barátnőjük lehet?

Figyelt kérdés
Örmény Katólikus vagyok és nem tudom ,hogy egy muzulmánnak lehetnék-e a barátnője(Salami muzulmán) nagyon vallásos.
2013. ápr. 30. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy a muzulmán vallás hogyan áll a házasság előtti szexhez a férfiak esetében, de azt igen, hogy egyrészt ha már lefeküdtetek, akkor nem fog elvenni feleségül, mert csak szűz lányt vesznek el (függetlenül attól, hogy ők maguk hány nővel voltak korábban), és nagy valószínűséggel akkor a nőnek is fel kell venni a vallást.

A nagyon vallásosoknál legalábbis így működik.

2013. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon vallásos?

Akkor nem hiszem.

2013. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem volt köztünk semmi
2013. ápr. 30. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Hozzámehetsz iszlám férfihoz, és nem kell áttérned, de akkor is úgy kell élned, mint ők. Kell ez neked?
2013. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mustafa33 ***** válasza:

nagyon kamunak érzem a kérdést.

örmény katólikus? A katolikus általában nem írja katólikusnak. Így a protestánsok írják.

Ráadásul örmény és muzulmán barátnüje? Ennél büszkébbeknek ismerem az örmény lányokat.

Muszlimoknál nincsenek barátnők. Máskép mondják (esetleg gondolják) ☻.

2013. máj. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az Iszlámhoz nem sokat értek,ezért kérdeztem,keresztényként ezt a kérdést.
2013. máj. 2. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon vallásos és a család is követi a hagyományokat, akkor biztos h. nincs esélyed.
2013. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!