Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Más is fűt még ilyenkor? Más...

Más is fűt még ilyenkor? Más is fázik ilyen jó időben?

Figyelt kérdés

Kint napközben 27 fok volt. Este 8 órakor még 21 fok volt kint, bent még mindig 22,3 fok van. A szomszédom begyújtott a kazánjába.


Természetesen az ő dolga, és semmi közöm hozzá, csak nekem furcsa, hogy ilyen jó időben begyújt valaki...


2013. ápr. 25. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Laktam már olyan lakásban,ahol júniusban fűtenem kellett.Most a panelban ez a veszély nem fenyeget:)
2013. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van, aki fázós. Én is jobban érzem magam, a 28-30 fokban. A 21-22 nekem kevés, de mondjuk inkább felveszek pulóvert. De van nálam fázósabb is :)
2013. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm! Ez egy családi ház, egész nap nyitva voltak az ablakok, és nem

árnyékolja semmi a házat, még egy fa sem, süti a nap az egész házat reggeltől estig.

Persze az ő dolguk, biztos fagyosabbak . :)

2013. ápr. 25. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyukám elég érdekesen gondolkodik erről. télen 22.5 fokban nagyon fázik, de most 21 fokban még rámszól, hogy kapcsoljam már ki a fűtést, mert nagyon meleh van. Attól, hogy napközben meleg van este még lehet hideg, meg 1-2 fokkal feljebb fűteni a lakást nem kerül olyan sok pénzbe.
2013. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!