Sweetwitch:3 kérdése:

Szerintetek baj?

Figyelt kérdés
Szerintetek baj ha egy lány barátnőm nagyon ribancos.. ? vagyis mindig azt csinálja hogy kidobja a melleit...amiket mindig kitöm.és fogdostatja magát,de ő nem veszi ezt észre.. és én nem akarok vele barátkozni mivel olyanná váltam mint ő.. persze ezt észre is vettem de már nem vagyok olyan.. És ezt megmondtam neki.. vagyis nem meg mondtam hanem adtam neki a suliban egy levelet,hogy jó lenne ha nem brátkoznánk többet.. innentől nincs közünk egymáshoz.. nagyon bunkó voltam? o.O és tudom hogy kicsit bunkó voltam,mert nem csak a barátnőm volt hanem nekem a rokonom is.. és azt mondtam neki hogy nem fogadom el őt.
2013. ápr. 23. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk megpróbálhattál volna beszélni vele.
2013. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát..azt régebben próbáltam meg...és én eleve nem vagyok a a szavak embere..
2013. ápr. 23. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen cselekedtél. A barátaink hatással vannak ránk, nem érdemes tehát olyan emberekkel barátkoznunk, amilyenné nem szeretnénk válni. Mondjuk én is inkább megbeszéltem volna vele a dolgot, de ha nem vagy a szavak embere, hát így is jó.

Végtére is tehát helyesen cselekedtél. Nem kell őt sem utálni, sem lenézni, de okosabb dolog egy kis távolságot tartani tőle.

2013. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megadhatnád a számát... ;)
2017. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!