Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti köszönnétek újra?

Ti köszönnétek újra?

Figyelt kérdés
Ha van egy munkatársam, akinek jól hallhatóan köszöntem, de nem köszönt vissza, akkor ti mégegyszer azért ráköszönnétek, vagy többet nem?
2013. ápr. 22. 18:49
 1/8 hollófernyiges ***** válasza:
Akkor az alkalomkor nem, elég ha csak ő bunkó, nem kell neked is annak lenni :) De köszönnék legközelebb is, lehet hogy csak elbambult.
2013. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok ilyen ember van, nekik sose köszönök többet, mert ha nem hát nem.
2013. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy akkor, ha legközelebb találkoztok vele. Amúgy legszívesebben én sem tenném, csak nehogy még a végén én legyek a bunkó, aki nme tud köszönni, egyébként nem bambult, rám is nézett.....
2013. ápr. 22. 19:00
 4/8 Antimod ***** válasza:
Egy párszor még igen, de ha ennyire nem akarja az interakciót, biztos nem erőltetném állandóan.
2013. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről köszönök mindenkinek a környezetemben, aki nem köszön vissza, az ő szégyene, engem nem érdekel.
2013. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a lépcsőházban volt egy ilyen pasas. Soha nem fogadta el a köszönéseket. A fiam egy ilyen alkalommal visszaszólt neki: Boldizsár úr legközelebb visszaköszönni is én fogok maga helyett. A lépcsőházban többen is voltak, és hangosan nevettek. Azóta a pasas mindig elfogadja a köszönéseket.
2013. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez elég undorító dolog volt :) Szerintem még párszor köszönj neki, lehet tényleg csak elbambult.
2013. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan nálam is elő szokott fordulni hogy néha nem köszönök vissza mert annyira elgondolkodok magamba vagy éppen annyira kikapcsolom az agyam hogy nem veszek észre semmit de ha láthatóan direkt nem köszön vissza akkor többet te se köszönj neki.
2013. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!