Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Létezik ilyen ilyen idézetet?...

Létezik ilyen ilyen idézetet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Rá írok valakire facebookon, köszönök neki és megkérdezem hogy hogy vagy. erre irja hogy vagyok. Szerintem ez kicsit bunkóság a féltől. És akkor ennyi volt a beszélgetésünk.


És olyan idézetre gondoltam hogy na veled is jó volt beszélgetni, vagy kár volt rád írnom.

Ha van hasonló elképzelésetek irjatok


2013. ápr. 7. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
az ilyennek, legjobb ha vissza sem írsz :)
2013. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Minden történet véget ér valahol, de az életben minden vég valami újnak a kezdete!"
2013. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az illető lehet, hogy valamit éppen keresett a fb-on. Te ráírsz, és azt várod, hogy rögtön eldobjon mindent, és veled chateljen. Szerinted ez bunkóság? Akkor én baromi nagy bunkó vagyok, mert bizony velem számtalanszor előfordul, főleg az ilyen triviális "hogy vagy" kérdésekkel.
2013. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem értek veled egyet BOCS, ez illem kérdése szerintem, ha valaki rád ir hogy szia mizu hogy vagy és azt a választ kapod hogy vagyok s ennyi punk tum, vissza se kérdez, és ha neked ez igy jó akkor az te vagy, én nem ilyen vagyok, igenis legyen a chat partner illedelmes és irjon vissza ugy ahogy én irtam. akkor is bunkóság. ennyi
2013. ápr. 16. 19:26
 5/5 A kérdező kommentje:
ja bocs rosszul irtam, el irtam, ha rád irnak szépen, és te irsz bunkóul, az lehet hogy a félnek nem esne jól. és akkor te vagy a bunkó még akkor is ha el vagy foglalva valamivel.
2013. ápr. 16. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!