Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen idézetet esetleg...

Milyen idézetet esetleg szöveget írjak az osztályfőnökömnek adott tablóképre?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy nagyon szeretjük meg nagyon jóba vagyunk vele és mondta hogy szeretne mindenkitől képet. Én nagyon szivesen adok neki csak hát nem nagyon tudom mit is illik ilyenkor írni. Van egy idézet ami nagyon tetszik de nem tudom jó lenne-e neki. "Nem azért adom, hogy ha látsz eszedbe jussak, hanem ha eszedbe jutok,láthass!" Mit gondoltok erről, nem gáz hogy tegező a szöveg?
2013. febr. 20. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, nem lenne baj, hogy tegezed egy idézetben, viszont ez egy annyira elcsépelt, elhasznált és semmitmondó idézet, hogy semmiképpen sem írnám rá egy fényképre (de máshova sem)

Inkább ezen az oldalon nézz körül, nagyon sok idézet van témakörökre bontva:


[link]


Ha tanárnak írod, akkor nézz körül a "bölcsesség" vagy "tudomány" kategóriában.

2013. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!