Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak, ha ez a ruha...

Mit csináljak, ha ez a ruha nekem nem kell?

Figyelt kérdés

Lesz mindenkinek egyforma ruhája, meg cipője, meg minden egyforma lesz, de ugyebár megvan szabva, hogy mennyit lehet költeni, így nem lehet "minőségibbet" választani, csak gagyit..

Szerintetek gáz lenne, ha, miután megvették nekünk ezeket a ruhákat, én nem is ebbe járnék, hanem vennék magamnak olyat, amit tudok is egész nap viselni, és kényelmesen érzem magam benne, és a lábam sem megy tönkre az "óccsó" cipőtől?


2013. ápr. 5. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a többiek gagyit választatnának. Nincs mindenkinek pénze márkás cuccra, és az sem néz ki különbül, mint ami nem márkás. Ez csak sznobizmus.
2013. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mire kell az egyforma ruha?
2013. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ballagásra gondolsz?


Én értem, hogy zavar, hogy rossz a ruha és a cipő minősége, de azt el kell fogadnod, hogy nem mindenki engedhet meg magának drága holmit.


Amit tudtok tenni, az az, hogy többen mentek el több méterárú boltba akár a varrónővel együtt (mivel ő ki tudja számolni, kb. hány méter anyag kell, és ismeri a textíliákat), és közösen választotok anyagot. Mi így tettünk, szóval a ruha minősége nem volt gond.


A cipőben szerintem felesleges megszabni egy szigorú egységet, annyi elég lehetne, hogy a sarka max. pl. 8 cm-es lehet. A k*rvarobogót hanyagolja mindenki, mert az nagyon gáz.

2013. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem ballagás, hanem iskolába kell, gyakorlati ruha.

Magassarkú nem lehet, csak kis sarok max, úgyhoyg szerencsére nem lesz platformos senkinek.

Az egyforma varrást nem támogatja a tanár, mert ő nem fog ruhát varratni nekünk, hanem inkább megvesszük egy helyen, max több félét..:S

Igazából nem is azzal van a baj, hogy most márkás vagy nem márkás, hanem nem szeretném, ha olyan anyagú lenne, amiben nem tudok kényelmesen lenni több órán keresztül..a cipő, mivel állómunka lesz, nyilván jobb lenne, ha márkásabb lenne, mert én még olcsó cipőt nem találtam kényelmesnek. Szívem szerint scholl-t hordanék, de azt nem lehet, úgyhogy bukta:D

Ja, egyébként a tandíjból fizetjük a ruhát, szóval itt nincs olyan, hogy valaki megteheti, valaki nem, mert a tandíj egységes. Mondjuk nem tudom, hogy honnan akarják, mert mivan, ha valakire nem lesz rávaló felső/alsó/cipő..akkor belekényszerítik egy nem rávalóra, vagy mi lesz..

2013. ápr. 8. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!