Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan tudnék egy olyan...

Hogyan tudnék egy olyan embert rendre igazítani akinek minden második mondata kétértelmű?

Figyelt kérdés

Van egy idősebb ürge akivel sajnos napi szinten kapcsolatba kerülök a munkám révén. Fiatal huszonéves lány vagyok aki becsületesen végzi a munkáját és ő folyamatosan fel akar szedni engem. Nagyon bunkó nem merek lenni, pedig már többször próbáltam jelezni, hogy hagyjon békén az ajánlataival, valószínűleg nem túl ügyesen...

Egy ilyen tipikus felső-értelmiségi kifejezetten kellemetlen emberről van szó, aki szívesen vallja magáénak a liberális elveket, hogy akár szeretőt tartson a felesége mellett. Felsőbbrendűnek érzi magát és ezt ki is mutatja. Ha megjelenik a környezetében egy csinosabb lány akkor minden mondata kétértelművé válik. Viszont mivel nem egyértelmű ajánlatokról van szó ezért nehéz konkrétan visszautasítani.

Nehezen tudok visszavágni neki, sajnos nem vagyok hozzá elég talpraesett.


Nektek van hasonló ismerősötök?



2013. márc. 18. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen pasit én is ismerek, de én helyre rakom az biztos.

Egyszerűen visszavágok olyan kétértelmű szöveggel, hogy ő lesz nevetség tárgya.

2013. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tökön-rúgni, mielőbb
2013. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Ez a legrosszabb fajta, aki azt képzeli, hogy bármint megtehet, mert ő az ISTEN.

Férfi vagyok, én le tudnám rendezni egy pár kék zöld folttal, de mivel nő vagy, nem tudom mit csinálj vele.

Amit tennék a helyedben: vinnék magammal egy diktafont, és amikor a közelemben van bekapcsolnám, természetesen úgy, hogy ő ne tudjon róla. És ha összegyűlne néhány hasonló megjegyzése, akkor vinném a személyzetishez, vagy feljelenteném szexuális zaklatásért.

Vagy megkérném egy fiúismerősömet, hogy esetleg hazafelé menet beszélgessen el ezzel az "úr"-ral arról, hogy mi a tisztelet.

Harmadik javaslat pedig, amit feljebb valaki írt, hogy olyant válaszolj neki, ami ciki helyzetbe hozza, amivel meg lehet alázni.

Ne hagyd magad, és vigyázz az ilyen r*hadékokkal!

Amúgy milyen kétértelmű utalásokat tesz? Írnál példát?

2013. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismersz valaki olyat aki nagyobb darab fiú haverod v volt osztálytárs.. V ki csak van ilyen környezetedben.

Mutasd be finoman h " Ő a barátom, esetleg szeretnél valamit ?"

Így biztos lekopik majd.


Kissé hasonló eset volt h két tulaj vitatkozott egy ingatlan eladásán. Az egyik el akarta adni a másik nem.

Erre a másik fel bérelt egy nagydarab roma fiatal embert h amennyiben nem egyeznek meg ő a tulajdon részét el adja az úrnak.

Azonnal meg lett véve a másik ember tulajdon része :)

És kész.

2013. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom feljelenteni, mert nem munkatársról van szó, hanem ügyfélről.
2013. máj. 3. 00:15
 6/6 anonim ***** válasza:
na-még jobb...
2020. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!