Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért néznek rám az emberek...

Miért néznek rám az emberek olyan furcsán?

Figyelt kérdés
Nem iszok, nem cigizek, nem járok el bulizni, jó tanuló vagyok lassan már stréber azt mondják, nem szórom a pénzemet hülyeségekre. Amikor ezeket mondom és erre a témára terelődik a szó, akkor olyan furcsa a reakciójuk az ismerősöknek, (főleg) a nőknek. Néha olyan megvetően néznek rám ez miatt. Azt mondják a nők, hogy túl jó vagyok. Talán ez miatt nem volt még barátnőm mert túl kiszámítható, csendes tipus(nem jártatom a szám feleslegesen, inkább a nők tartanak szóval engem nem én őket) vagyok vagy mi? 20/F
2013. márc. 17. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Nehéz dolog ezt megmagyarázni, ha nem jössz rá magad, akkor nem is fogod megérteni.

Talán úgy lehetne összefoglalni, hogy ne csökentsd a színvonaladat, de azért igyekezz olyan lenni, mint más. Nem jó túlságosan különbözni másoktól. Próbálj beleolvadni a társaságba, jó eredményeiddel ne kérkedj, mutass több szimpátiát mások bajai iránt. Mindig ugorj a segítségadással. Valahogy majd kialakul.

2013. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor mit szeretsz csinálni? Lehet, hogy unalmasnak tartanak. Nem kell bulizni, de lehet ezer más hobbid.

Én szeretem, ha lehet valakivel hülyéskedni, sokat beszélgetni, ha meg ilyen csendes vagy, az nem túl érdekes.

2013. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!