Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez hogy nézne ki? Furcsán...

Ez hogy nézne ki? Furcsán néznének rám az emberek, ha így jelennék meg?

Figyelt kérdés

Egy lila, térdig érő leggings

[link]

Egy fekete lábszárvédő (a lényeg, hogy térd fölé ér)

[link]

Egy virágos ruhával_

[link] hosszabb a felső, fekete része, és a virágos rész is sötétebb picit.

Ehhez felvennék egy cipzáros szürkés felsőt, vagy egy sima fehér felsőt, vagy egy fekete-szürke mintás felsőt. Vagy csak egy sima, fekete blúzt, amit nem gombolnék be, mert valamit kell hozzá felvenni, különben megfagynék. :D +ehhez bőrdzseki, bakancs.

Szerintetek jól nézne ki? Amúgy vékony vagyok, meg magas. (Ha számít..). Nekem valahogy irtóra bejön, de kíváncsi vagyok mások véleményére is. :D

16/L


2012. okt. 6. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A szoknya - leggings összeállítás nekem már alapból nem tetszik. Szerintem már kiment a divatból. (Ha az volt egyáltalán). A lábszárvédő pedig végképp nem megy hozzá. Lábszárvédőt én csak max táncórára vagy hasonlóra vennék fel..Meg még ehhez párosulna egy bőrdzseki és egy bakancs. nagyon furán néznél ki, hiába vagy vékony. De ha jól érzed benne magad, akkor vedd föl az összeállítást és ne érdekeljen, hogy mit gondolnak róla az emberek, bár a kevesebb több, én azt mondom.
2012. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A ruha-leggings párosítás jó, de a lábszárvédő az nem jó és a bakaqncs sem:O inkább fehér kardigánt és bőrdzseki.a lábszár védő helyett vegyél fel bokáig érő vagyis hosszú leggingset.

Remélem segítettem:)

2012. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szóval a leggings-lábszárvédő párosítás semmi esetben sem jó? Ha nem ezzel a szoknyával venném fel, akkor sem? ://

2012. okt. 6. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kell ezt a szép és bájos szoknyát ilyen bolondságokkal elrontani? Vegyél fel hozzá egy szép harisnyát, normális női cipőt és egy színes topot! Hidd el így sokkal szebb és bájosabb leszel!

21/f

2012. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!