Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan "érezzek rá", vagy nem...

Hogyan "érezzek rá", vagy nem tudom? (13/L)

Figyelt kérdés
Ha megismerek valakit, vagy valaki ismerőssel kezdek jobban összehaverkodni (főleg fiúknál van ez, de néha lányoknál is), sosem tudom, hogy mikortól oké az ölelés, puszi, ilyenek. Az osztálytársaim tök lazán viselkednek, én meg megzavarodok mindig. :D Elég idegesítő.

2013. márc. 10. 19:10
 1/3 lőrinc vik válasza:

Aki a legjobban körbejárta ezt a témát, az Varga Péter. Vedd meg a Spielhózni című könyvét, bőven megéri az árát - én kötelezővé is tenném:-)

Ne legyenek előítéleteid, hogy vallásos szemszögből közelíti meg a témát, egyáltalán nem zavar bele a kifejtéseibe. Remek a humora és minden oldalról választ kaphatsz a párválasztás manapság máskülönben (iskolai és társadalmi szinten) erősen rosszul kezelt témájában.

[link]

[link]

Én sajnos már későn, felnőtt fejjel olvastam, de sokat segített volna anno - sok hülyeséget elkerülni, sok mindenben jól dönteni...

2013. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdd el nyugodtan ha szeretnéd, egy kis idő után természetes lesz. Én soha nem kezdtem el (nálunk olyan 14-nél kezdődhetett), mert nem volt önbizalmam, ezért egy ideig rosszul éreztem magam, irigyeltem érte a többieket, most már nem vágyom rá egyáltalán.

17F

2013. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hat szerintem ezt kene te erezd ,na meg attol fug,h te szeretned? ha szeretned akkor tedd meg ,ne egybol... igy fokozatosan..most nemtudom h mire erted ? haverokat megolelni es megpuszilni? vagy aki esetleg bejon neked? ha haverok szerintem semmi gaz nincs benne ha megolelitek egymast vagy egy olyan szemely aki bejon neked,nyugottan nyis ,legy nyitot persze szerintem mindig vard meg h o kezdemenyezzen persze ha lany vagy :D pl en 18 eves vagyok,mikor randizni megyek egy arcra puszi talalkozaskor az szerintem termeszetes ,elbucsuzaskor pedig egy oleles is beleferhet mivel az ember ha elmegy valakivel randizni ,akkor az azt jelenti h bejon es nemcsak ugyni messz el...ez kinel hogy van :D a lenyeg ezt kell erezned es ne szegyeloskodj! :)
2013. márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!