Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan vegyem rá magam arra,...

Hogyan vegyem rá magam arra, hogy nyáron szandált, papucsot vegyek fel utcára én is? (Persze zokni nélkül csakis. )

Figyelt kérdés

27 éves fiú vagyok, abból a korból már kinőttem, amikor csak azért nem veszek fel szandált, papucsot, mert "fiúk olyat nem vesznek fel". Csak az a gondom, hogy utálom, hogy kivannak belőle a lábujjaim, amit mindenkinek mutatnom kell az utcán. Pedig annyira szívesen járnék én is így, mert azért kánikulában, nagy melegben bizony kényelmetlen, ha egész nap zárt cipőben meg zokniban van a lábam. Tavaly egyszer elmentem mezítláb, papucsban, de alig vártam, hogy otthon legyek. Többet nem is csináltam, pedig jó lenne.

Hogy vegyem rá magam erre?

Más nem volt még így ezzel?



2013. márc. 10. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Sehogy ne vedd rá magad, pasiknak nem áll jól. Szandál esetleg, de a papucsot mindenképpen felejtsd el, inkább hordjál vékony, jól szellőző nyári cipőket.
2013. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Ne vedd rá magad, ne szállítsd le a színvonalad !
2013. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem jól állás kérdése. Nem fogok csak azért kimenni 40 fokban a fülledt időben sportcipőben, mert "a pasiknak nem néz ki jól". Ti csajok is annyi mindent felvesztek, ami gusztustalanul néz ki, mégsincs megtiltva hogy hordjátok. Azért a bakancsot otthon hagyhatom ha strandra megyek...? :)
2013. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Fokozatosság. Előbb rövidebb utak, majd egyre hosszabbak.

Az meg baromság, hogy fiuk nem hordhatják,nem áll nekik jól!

Ez csak a begyöpösödött, maradi emberek véleménye (koruktól függetlenül), akik a férfiakat csak öltönyben tudják elképzelni még 40 fokban is.Sajnos kis hazánkban nem kevés ilyen ember van,a világhoz képest nagyon konzervatívak, már az Angolokon is túltesznek.

2013. márc. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
93%
Én lány vagyok, de pontosan tudom miről beszélsz. Tulajdonképen minden nyár elején megküzdök ezzel a kérdéssel. :) Nekem az jött be, hogy nem nézek le a lábamra és nem gondolkozok azon, hogy kivannak az ujjaim. Ha mégis eszembe jut, felidézem magamban azt a rengeteg iszonyat ronda lábujjat, amit nyaranta látok az utcákon és arra gondolok, hogy ha nekik lehet, akkor nekem is. Az első egy-két alakalom nem könnyű, de aztán hidd el, belejössz a lábujj szellőztetésbe, mert valójában jobb és szabadabb érzés, mint pállasztani egy cipőben. :)
2013. márc. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha semmi problémám nem volt abból, hogy fiú létemre nyáron szandálban közlekedek az utcán. A kutyát nem érdekli. Szerintem inkább az a ciki, ha kánikulában zárt cipőben jár valaki zokniban, pedig nem lenne muszáj (pl. épp nem dolgozik).
2013. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hordjál, egészségesebb is! Pasiknak nem áll jól? A csajoknak is sok minden nem áll jól... ;-) Egyébként is abban járj, amiben jól érzed magad.
2013. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hunbula ***** válasza:
Ha a lábujjaid állapota zavar, javaslom, keress fel egy pedikűröst. A sztereotípiák szerint ez sem férfias de téged ez nem kell érdekeljen, nem csak esztétikailag tehet veled jót egy szakember de egészségügyileg is.
2013. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Semmi baja a lábujjaimnak, teljesen rendben vannak, csak ha mindeni látja, olyan érzésem van, mintha meztelenül lennék. Nem tudom mitől van ez.
2013. márc. 28. 18:29
 10/10 hunbula ***** válasza:
100%
Akkor csak simán nem vagy hozzászokva. Majd idővel menni fog. Addig elárulom neked, hogy az átlagos utcai járókelőnek kisebb dolga is nagyobb annál hogy a lábujjaidat nézze. :)
2013. márc. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!