Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondolsz az ilyen spiritua...

Mit gondolsz az ilyen spiritualis meggyozodesekrol?

Figyelt kérdés

Lenyegeben.. nevezzuk csak egy pszichologus velemenyeinek(nem reg pszichologuhoz kezdtem jarni, hogy jobban erezzem magam, de az ilyesmivel csak jobban felbolygat). Te nem tartod ertelmetlennek, ha(pl. ezen az oldalon is) mindent agyon furkesznek? Amikor mar valaki annyira akar segiteni a masiknak, hogy atesik a lo tuloldalara(amugy bocsi az ekezet hianyert). Talan felkene hagynom a pszichologusokkal, de.. Normalis, ha meg en sem fejeztem ki tul erthetoen magam, de valaki belekot a legkisebb szoarnyalatba, mert az hiszi annak mar "pszichologiai ertelme van"? Aki belemerul egy apro fogalmazasba, vagy ilyesmi, es talan megfeletkezik maga a temarol, azzal nem ertelme beszelgetest, vagy "terapiat" folytatni?

Vagy pl. ha tudom, hogy fontos nekem egy esemeny, amire keszulok, es (majdnem)mindent bepakolok, de otthon felejtek egy fontos dolgot, abbol mar pszichologikus kovetkeztetest lehet levonni, miszerint nekem nem volt fontos az az esemeny? (bocsi, aki lefaradt, mig mindezt vegig olvasta:))


2013. márc. 9. 12:03
 1/3 A kérdező kommentje:
van* ertelme
2013. márc. 9. 12:05
 2/3 anonim válasza:
Ha arra gondolsz, hogy a kérdésekben általában túl kevés az információ ahhoz, hogy bele tudjuk magunkat élni a kérdező helyzetébe, de ennek ellenére sokan úgy gondolják, hogy ők tényleg átlátják a helyzetet, akkor igazad van.
2013. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebben nem értem, mi a spirituális.

Egyébként tényleg sokan pszichológusnak hiszik magukat és mindenből következtetéseket vonnak le. De egy igazi pszichológus nem von le elhamarkodott következtetéseket.

Nem kell azon aggódnod, hogy "jaj, ebből most mire következtet?!".

2013. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!