Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan tudok (szavakkal,...

Hogyan tudok (szavakkal, frappáns megjegyzésekkel, visszavágásokkal) valakit felidegesíteni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl: Mennyire nem áll neked jól ez meg az...

Jajj én sokkal jobban értek hozzá!( holott nem)

SOS már nagyon idegesítenek!!!



2013. febr. 26. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nézz sok monika sót.
2013. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kössz vmi konkrétum?
2013. febr. 26. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, de hány éves vagy?
2013. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sokszor az is jó, ha pont ellenkezően viselkedsz, mint amire számít és máris lelohad a dicsősége (ne etesd a trollt)

A példáid simán csak okostojáskodások :)

Pl. egy vitapartner nem biztos, hogy örül annak, ha folyton így válaszolgatsz neki: - egyetértek önnel! - pont erre gondoltam én is! - látja, ebben igaza van! stb

2013. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy nap kétszer az elromlott órának is igaza van


vagy


Menj és szórd a sziporkáidat valahol máshol

2013. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kezdd velem. Biztosítalak, hogy nem fog sikerülni.

Persze lehet hogy azért, mert a partnert nem felidegesíteni, hanem megérteni akarom. Abból megtudom, miért az a véleménye, ami. Aztán ha az jó neki, és nem rossz nekem, akkor egyetértek, különben megpróbálom elmagyarázni, mit gondol rosszul.


Te például valószínűleg állandóan alulmaradsz, ez sikertelenség. Szeretnél kis eredményt, de vedd figyelembe, aki érvekkel le tud győzni, az előbb idegesít fel téged, ha észreveszi, hogy erre megy a játék. Eredményt hamarabb elérsz, ha megpróbálod megérteni a másik indítékait. Ha rá is kérdezel, még segíteni is fog. Ha viszont megpróbálja kihasználni a helyzetet ellenedre, nyugodtan hagyd ott azonnal és szó nélkül, nem érdemes a bizalmadra.

2013. febr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tedd fel neki ugyanezt a kérdést. Engem sikerült felidegesítened.
2013. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TappancsMancs ***** válasza:
Bocsi de nyilvánosan kérdezed hogy hogyan szemétkedj másokkal? Lopási tanácsot is kérsz majd később?
2013. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, miért akarsz lealacsonyodni az ilyen emberek szintjére? Woody Allen is megmondta: nem szabad ostobákkal vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre, aztán legyôznek a rutinjukkal.

Van egy olyan könyv, hogy Verbális Önvédelem. Abban találhatsz segítséget a problémádra.

2013. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a végefele kicsit eltűntek az értelmes válaszok. Konkrétan NEM szemétkedési tanácsokat kértem . Hanem hogy HOGYAN védjem ki őket!!!
2013. márc. 2. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!