Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez most mire volt jó nekik?

Ez most mire volt jó nekik?

Figyelt kérdés

Tanultam a szobámban, nagy koppanásokat hallottam, meg röhigcsélést.

Kinéztem az ablakon és láttam, hogy egy család(?) dobálgtaja a a házunk homlokzatán lévő díszeket, ornamentikákat.

Teljen ledöbbentem, a házunkat nemrég újítottuk fel, 1900-as évek elején épült, gyönyörű kertes ház(nem giccses). Erre ez a három egyszerű lény-anyuka, elhízott tinifiú, lenőtt hajú, szalmára szőkített tinilány vihorászva rongálgatja.

Amikor kinéztem, anyuka összerezzent, és el is húztak, nagy megelégedéssel az arcukon.


Kérdem én: mi az élvezeti értéke más otthonának a dobálása? Nem láttak még homlokzatdíszt?


2013. febr. 15. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kiszabadultak az odújukból, és még a barátok közt előtt akartak tenni egy tartalmas sétát.
2013. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok hülye van,ennyi,ezen kár gondolkodnod.
2013. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igaz!:)
2013. febr. 15. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Barnábbak voltak az átlagosnál? Mert akkor ez az ő általános megnyilvánulásuk. Lekiabálhattál volna azért, hogy "Kezed eltöröm, ha még egyszer ezt teszed, hülye paraszt!"
2013. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!