Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek adjunk neki...

Szerintetek adjunk neki ajándékot?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam elment egy másik suliba mert itt folyamatosan piszkálták.Azt gondoltuk,hogy adunk neki egy lapot és mindenki aláírja.De a tanár szerint ez annyira nem jó ötlet mert így megnehezítené ,hogy elmenjen.Igazából én nem tudom,hogy adjunk e vagy sem mert tényleg megnehezítené.De ugyanakkor jó pofa lenne mert ha egy-két év múlva előveszi akkor emlékezik ránk meg ilyenek.De akkor most mit csináljunk??

2013. febr. 9. 08:59
 1/2 Kata 2000 válasza:

hát ha piszkálták...

Ha valaki az én osztályomból menne el, akkor adnánk neki valami emlék tárgyat, vagy amit te említettél egy aláírt lapot...Szerintem jópofa dolog!

DE hogy érted, hogy piszkálták?!

2013. febr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ráfogtak mindenféle lopást,meg benne volt verekedésekbe de igazából szerintem megnehezítené mert Ő ott akart maradni....
2013. febr. 9. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!