Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nálatok is átnézi a szemetest...

Nálatok is átnézi a szemetest a takarítónő és felhasználja ha talál bármi infót?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen a takarítónő a szemetest aprólékosan átnézi,elolvassa amit talál,stb.

Már mindent centis darabra tépek,vagy ha olyan,akkor hazafele dobom ki.

Legutóbb hashajtó zacskóját dobtam itt ki,erre másnap elkezdett nekem tanácsokat osztogatni ,meg kioktatni hogy miért nem jó a hashajtó (persze,az orvos a hülye,mert felirta).

Céges papirokat evidens hogy darabokra tépem,de hogy már semmit nem dobhatok ki?

Eszem megáll.



2013. febr. 8. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesek a munkahelyi takarítónők. A miénk ugyan ilyet nem csinál, de a "takarítási" technikája valami rém gusztustalan!


Legutoljára az tette be nálam a kaput, hogy ebédeltem a konyhában, a takarítónő meg ott dolgozott épp, meglátott az egyik széken egy foltot, RÁKÖPÖTT, és a nyálával, valamint puszta kézzel (gumikesztyű nélkül) letörölgette.

2013. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Takarítani is undorítóan takarít,egy vízzel felmossa a wc-ket,80 embernyi irodát,folyosót,és természetesen a wc-vel kezd.Majd az asztalokat is lemossa,amit reggel kezdhetek áttörölni,különben kicsipi a kezem (pedig többször kértem hogy ne mossa,nem koszos,letörlöm én elégszer)

De ez még hagyján,nem érdekel rosszul takarit,de a szemetesemből miért válogat? Meg kell nézni minden kiflicsücsköt,kidobható-e...

2013. febr. 8. 10:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Meg kell neki mondani hogy váltson vizet,mert ez Így nem higénikus azonkivül a többi kifogást is közölni kell vele.Ha nem változik akkor felmondást kell kilátásba helyezni emiatt.
2013. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi hiába mondjuk,a főnöke irodáját nem ő takaritja,a főnöke meg tesz rá magasról...
2013. febr. 8. 10:58
 5/13 anonim válasza:
95%
A megoldás egyszerű gyengébbek kedvéért: IRATMEGSEMMISÍTŐ
2013. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálam a csöveseken kívül a szomszéd nézi át a kukát, bontja fel a leveleket, kukkol stb.

Én úgy oldom meg h a sörösdobozokat, gyógyszeresdobozokat meg hasonlókat a zsák aljára teszem, aztán az egészet "denaturálom" romlott kaját öntök az egészre vagy hasonlót h elvegye mindenki kedvét a kutakodástól.

2013. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát a miénk meg pletykálkodik , direkt szép lassan mos fel és közben hallgatózik majd átmegy a másik részlegbe és amit itt beszívott azt ott kiadja.


Volt olyan hogy azzal a ronggyal törölte az asztalt amivel a WC-t.

2013. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a sulis se viszi túlzásba a takarítást. csak nemtom akkor minek vannak. őket senki nem ellenőrzi ?
2013. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
88%
gondolom meg kéne fizetni a takarítónőt, aztán másképp állna hozzá!
2013. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Üvegdarabok a kukába. Majd meggondolja, hogy kotorásszon-e. Jó ötlet az iratmegsemmisítő,csak nem mindenhol van. Eltüzelni sem mindenki tudja. Undorító, ha valaki a szemétből akar információt szerezni mások magánügyeiről.
2013. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!