Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Itt vagyok a szomszéd kapuja...

Itt vagyok a szomszéd kapuja előtt. Nem nyitja ki az ajtót, és már nagyon ideges vagyok! Illetlenség, ha betörök?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 22:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
XD XD annyit szakadtam ezen a kérdésen!!
2013. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
96%
Azt hitted, hogy nem internetezem, more? Akkor most tájékoztatlak hogy igen és a kérdésből ráismertem hogy ez csak rólunk szólhat. Égetem a villanyt, mert félek a sötétben! Hogy a jóba merted áthajítani a fazekat? De még ha rendesen átteszed a kapun, de így hogy bedobtad 6 méterre, normális vagy, csháje?? Hogy lehet ilyet csinálni és ki se mossa... ez volt az utolsó én innentől nem állok veled szóba, Dénes, ne is kérd, de ne is köszönj mert akkor sem fogom fogadni! Te hálátlan öntelt neveletlen lusta malac!!!
2013. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Marika néni, még mindig Nikinek hívnak. Legközelebb tessék kinyitni az ajtót!

üdv:Józsi

2013. febr. 7. 17:49
 14/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagy normális..nem illetlenség, hanem büntetendő


Baromi udvarias egy ember vagy, remélem legközelebb hashajtót tesz a káposztádba:D


Én is égetem a villanyt, ha elmegyek otthonról, gyakori a betörés (már 3-at megéltem, senkinek nem kívánom), úgyhogy ne vedd biztosra, hogy otthon volt, másik lehetett wc-n, nem felöltözve, fürödhetett éppen, vagy akármi, nem feltétlen azért nem engedett be, mert ki akart b-..ni veled.


kár hogy nagy az Isten állatkertje, de az a bizonyos kerítés nagyon alacsony..... ezért tartunk itt ahol

2013. febr. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 feheragyar válasza:
94%

ez pofatlansag a reszedrol keobb is raert volna atvinni es mit gondolhatott az az oregneni????

lehet hogy ezzel megsertetted ot es ez rosszul esett neki nkd hogy esne ha te torod magad valami fonomsagert es viszel belole egy kedves szomszednak az meg csak ugy visszadobna nkd mosatlanul a kertedbe?? Szerintem gondolkodj el ezen es maskor mielott cselekszek elobb gondold meg!! Es igazan kimoshattad volna mert nm tort volna le a kezed!!! es ha akkor nm nyit ajtot akkor kesobb vagy masnap viszed vissza neki es illedelmesen megkoszonod a kedvesseget

2013. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
Hogy itt menyi fapofa van! Hisz ez csak poén!!! :-DDD
2013. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
nagy az isten állatkertje :DDD de mégnagyobb a Nulla humorérzékkel rendelkező nyomik clubja:(
2013. febr. 8. 19:18
 18/22 anonim válasza:
47%
Unatkoztál, és muszáj volt valami baromságot irkálni? Hmm?
2013. febr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

a sztori igaz.

de tegyük fel unatkoztam. fáj ez neked ? f*szt foglalkozol vele:D van aki jót röhög rajta, te meg ásd el magad barátom:D köszi:)

2013. febr. 9. 13:03
 20/22 anonim ***** válasza:
78%

Felhívnám a figyelmeteket, hogy ez nem a humor kategória.

Nemrég 3 napig láttam, hogy a szomszéd néninek éjjel-nappal ég a lámpája. Halott volt (illetve hát még mindig az).

Lehet én is poénra venném a kérdést, de így nem tudom. Használjátok már az agyatokat...

2013. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!