Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezt az emailt így elküldhetem?

Ezt az emailt így elküldhetem?

Figyelt kérdés

(A kipontozott részek személyiségi jogaimat sértenék...)


Kezelőorvosomnak küldeném:


Tisztelt Professzor úr!


Azért bátorkodom emailben és nem telefonon keresni önt, mert (...)-ből drága lenne hazatelefonálni.


Ha visszaértem hétfőn, bemegyek a klinikára, mert a háziorvosom nem rendel úgy azon a napon, ahogy jó lenne, viszont szükségem lesz receptekre.


Szeretnék erre a hétfői napra időpontot kérni önhöz, esetleg csütörtökön 11:30-ig van órám, s legközelebb csak 13:00-tól.


Mellékelném addig is újabb írásom. Amolyan naplószerűség, nem rég kezdtem el vezetni. Sok minden történt, szeretném, ha tudná!


Üdvözlettel, köszönettel,

(...)


2013. febr. 1. 09:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Különben még soha nem írtam neki emailt... De most muszáj...
2013. febr. 1. 09:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Habár nem derül ki hogy ki ez a professzro és miért/hogy lenne ilendő megszóítani, de sztem jó lesz:)
2013. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagybetűvel írd az Önt!
2013. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pszichiátered, eltaláltam?
2013. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!