Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyenkor tartsam az ajtót...

Ilyenkor tartsam az ajtót vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok és furcsa mód elég gyakran érek be a suliba az egyik tanárom előtt. (ő 30/f)

Amikor az ajtóhoz visszafordulok és bezárnám, akkor látom, hogy kb 3 méterre van, ilyenkor tartsam vagy engedjem el?

Eddig mindig tartottam, de olyan hülyén jött ki, mert egyszer majdnem elcsúszott, annyira sietett, hogy ne várakoztasson..


2013. jan. 23. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Az az ő baja, ha nem néz a lába elé...

Ha valaki van mögötted és be akar menni, akkor tartsd.

2013. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek tartod, nem lehet nyitva hagyni?
2013. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is sokszor van ez a helyzet. Attól függ, mennyire van messze.. Ha pl 3 méterre, mint te is írod, akkor én csak akkor szoktam tartani, ha látom hogy siet. Ha nem siet annyira akkor nem tartom. Tehát ha úgy látom hogy kb. 3 másodpercen belül nem ér oda, akkor nem tartom, minek tartsam, nem azért vagyok hogy őt kiszolgáljam.

Legközelebb amikor közeledsz a sulihoz, nézz szét, és ha látod közeledni a tanárt, és látod hogy megint kb egyszerre értek az ajtóhoz, akkor vagy lassíts le, vagy gyorsíts, és akkor elkerülheted. Vagy indulj el 10 perccel korábban és nem lesz ilyen gond.

2013. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Télen nem lenne túl jó ötlet nyitva tartani az ajtót...
2013. jan. 26. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!