Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy maradjak nyugodt vitas...

Hogy maradjak nyugodt vitas helyzetekben? Technika, trukk, tapasztalat, barmi ami segit jol jon.

Figyelt kérdés
Ma egy lakotarssal meg kell beszelnem valamit. Mar elore remegek, mert borzasztoan duhit amit csinal es ez a bizonyos cselekedet iszonyuan. Amugy is problemaim vannak vele mert egy nagykepu, "mindig nekem all feljebb", masokat abszolut figyelmen kivul hagyo, irigy pi.sanak tartom. Viszont szeretnem ezt targyilagosan lerendezni es semmi erzelmet belevinni. Mar elore remegek es csak az esti beszelgetesre tudok gondolni. En nem tudok nyugodt maradni es remegek az elfojtott indulattol meg az aljas tamadastol valo felelemtol. Elhataroztam hogy barmit is mond kozlom hogy ezt a kerdes utan megbeszeljuk, de felek hogy kiabalni vagy sirni fogok mert borzasztoan duhit korabbi akcioi miatt (masokkal szemben is) es a hulye arrogans pofaja miatt. Hogy lehet ettol fuggetleniteni? Hogy lehet regi baratnoktol es egyeb emberektol jovo igazsagtalansagokra csak legyinteni? Nekem megmergezi a mindennapjaimat es egyre kisebb dolgokra is ugrom hogy elejet vegyem annak hogy valaki meg nagyibbat rugjon belem.
2013. jan. 17. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem, szerintem csak el kell döntened, hogy nyugodt maradsz, bár én soha nem vagyok ideges. Aztán van a 10 másodperces szabály, hogy ha valami olyasmit mondanál vagy tennél, amit megbánnál, akkor számolj magadban 10-ig vagy képzeld el ruha nélkül, vagy, hogy egy beszélő tök van a feje helyén. Döntsd el, hogy akármi lesz nem hagyod magad felidegesíteni.
2013. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!