Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kell viselkednem,...

Hogyan kell viselkednem, amikor a noveremhez vendegsegbe jon a baratnoje?

Figyelt kérdés

Az az igazsag, hogy alapvetoen zarkozott es gatlasos tipus vagyok, nem vagyok egy tarsasagi ember, nem vagyok valami jo a szobeli tarsalgasban.


Hogyan kell viselkednem, amikor a noverem elhivja magahoz vendegsegbe a baratnojet?

Nagyon bunkosagnak szamit, ha en inkabb elvonulok es nem igazan beszelgetek veluk?


Apam eleg nagyhangu ember, szeret szoba elegyedni mindenkivel, nekem ez nem nagyon megy, szeretek inkabb csendben visszahuzodni, viszont ilyenkor mindig az az erzesem, hogy masok bunkonak, vagy furcsanak neznek, mert nem beszelgetek (peldaul amikor leulunk kozosen ebedelni).


Szoval nem szeretnem, hogy azt gondolja noverem baratnoje, hogy barmi bajom lenne vele, csak nekem nem annyira megy ez a tarsalgas es tarsasagi elet, egyszeruen ilyen vagyok...


2013. jan. 12. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Elképzelhetőnek tartom, hogy a nővéred nem is neheztel, ha nem veszi körül őket az egész család, hanem tudnak beszélgetni ketten.

Viszont ha nálatok az a szokás, hogy a meghívott baráttal nem vonul félre az ember a szobájába, hanem az egész családdal vannak, akkor esetleg te is társulsz hozzájuk, majd néhány perc múlva felállsz:-Elnézést, de bemegyek a szobámba.-, vagy:-Elnézést,de nekem tanulnom kell.-, vagy:-Elnézést, de nekem van egy kis dolgom.-és bevonulsz a szobádba.

2013. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaja,kicsit ott vagy, ilyen pofavizitből,megkinálod üccsivel,megkérdezed nem éhes-e,tehát probálkozol jofejnek lenni.Ezután mondod,hogy okke,további jo dumcsit,lelépek.
2013. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!