Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális, ha 'levágnak' a...

Normális, ha 'levágnak' a fotókról?

Figyelt kérdés

Osztálytársaimmal szoktam menni szüli-és névnapokra, ahol nyilván fotók is készülnek. Látom, hogy felteszik ők is, viszont nem egy osztálytársam levágott a képekről, és úgy töltötte fel Facebook-ra.


Olyan ciki lennék, vagy ez megszokott?



2013. jan. 6. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
ezen jót nevettem :D
2013. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Örülök, ha neked ez vicces...
2013. jan. 6. 14:53
 3/6 MissYvonne válasza:
Attól függ,ha mondjuk profilképnek állítják be,akkor persze,de ha csak szimplán felteszik őket egy albumba,akkor ott már van valami ok.
2013. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gáz. Ha rendszeres lenne én lehet megsértődnék rajta :(


25l

2013. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Esetleg kérdezd meg.Tudom ciki de akkor is így hogy rágodsz rajta nem lesz jobb.
2013. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyat én is szoktam,hogy profilképemről levágok egy embert,mert pl rólam jól sikerült és az én profilképem.

Viszont szerintem is csak akkor van gond ha több képről levágnak és úgy töltik fel.

Kérdezd meg és ne félj.

Ne búsulj már :)

2013. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!