Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek gáz, ha középsulis...

Szerintetek gáz, ha középsulis tanárnak facebook-on csókolommal köszönök?

Figyelt kérdés

Nem abba a suliba járok, ahol ő tanít, még 8.-os vagyok, csak valamit meg kellett kérdeznem és facebook-on amikor üzenetet küldtem neki, csókolommal köszöntem....ez szerintetek gáz? Máskor hogy köszönjek?

15l


2013. jan. 2. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a jó napot megfelelőbb, de ezzel sincs különösebb probléma :)
2013. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor máskor úgy fogok :) De ugye ettől nem néz idiótának? :S
2013. jan. 2. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:

nem néz idiótának, és természetes is a köszönésed


attól óvlak, hogy bárkinek "jó napot"-al köszönj, mert hatalmas bunkóság ... ha már azt akarod használni, akkor "jó napot kívánok" a megfelelő forma

2013. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3

Akkor az emberek 99 %-a bunkó.

2013. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm

de az miért bunkó, ha nem teszik hozzá a kívánokot?

2013. jan. 2. 15:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bunkóság nincs benne. Ez csak pár embernek a berögződése, és a francot nem érdekli.
2013. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem :) mondjuk így fura is volt, mert akkor a többi oda járó diák is bunkó lenne, mert tőlük hallottam már sokszor, hogy úgy köszönnek nekik, hogy -Jó napot XY tanár úr/tanár nő!
2013. jan. 2. 16:01
 8/10 anonim ***** válasza:

valamiért eltűnt a válaszom, kb megismétlem:

ha "Jó napot XY tanár úr/tanár nő!" a köszönés, akkor van benn tisztelet, nem bunkóság ... de valakinek odavetni foghegyről, hogy "jónapot" abban nincs tisztelet, az bunkóság ... ugyanúgy bunkóság pl zsebre dugott kézzel köszönni bárkinek akár az utcán is (tudom, ezt is többen megköpködik, így valószínűleg én vagyok a hülye)

2013. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
civa (4-es) így ahogy mondod
2013. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igen, bunkóság a szimpla "jó napot"

kb úgy hangzik, mint "fordulj fel"

2013. jan. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!