Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szoktatok lopni acsaládban?

Szoktatok lopni acsaládban?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én szeretem a családomat.
2012. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Naná, tök hétköznapi...Szerinted?
2012. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Viszont a húgom szokott, vagyis.. nem kifejezetten lop, hanem rendszeresen kölcsönkér, de mindenkitől, aztán soha senkinek nem adja vissza, és mindig csak akkor jön, ha kell neki valami. Mindig sír, hogy már ennie sincs mit, kajára kell a pénz, de az igazság az, hogy alkoholista, oda költi amije van. (meg amink nekünk van) Ha nem adnánk önként, szerintem lopna is, anyu egypárszor már észrevett valamit. :(
2012. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nem.gondolom te igen.

/mondjuk max ok tudnànak tolem lopni,mert semmijuk nincs amit eltudnèk lopni toluk.de mivel nem tudjàk hogy lakom... :D

2012. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nálunk a 18 lve hugom..hétvégente járok haza, hétközben koliban vagyok..minden pénteken arra érek haza, hogy a szobámból hiányoznak cuccaim, legtöbbször felsőim, körömlakk, sminkcucc, volt h este feküdnék le és elvitte a takaróm, mert ő fázik, nekem már egysem maradt, ilyenek..nagyon kiborít ezzel, pedig van épp elég gondom enélkül is és rosszul esik hogy ennyibe nem néz, ha már kell neki valami elkérje.
2012. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem a mostohahúgom ilyen, én nem lopok senkitől semmit, nem is kunyerálok pénzt csak ha nagyon nagyon kell, de idővel vissza is adom. Én 22 éves vagyok nem itthon lakom, nevelőapám lánya a mostohahúgom 19 éves és csak lop, nem dolgozik, nem tanul, egyszerű naplopó a kisasszony. Szinte minden másnap hazajövök nevelőapámmal jóban vagyok 7 éves korom óta, meg anyukámmal is meg ha a párom dolgozik akkor mindig hazajövök hogy ne unatkozzak otthon. A mostohahúgomról szól majdnem mindén ittlétem hogy miket csinál, már az apja sem tudja őt kezelni sajnos. Legtöbbször mindig az van hogy eltűnik pénz. Apja szekrényéből az alkohol az ilyen drága whiskey mert meg akart kínálni abból is hiányzott vagy fél üveggel, sörök, borok minden eltűnt. Volt hogy az engedélyük nélkül vitte el a családi autót akkor nagy balhé volt, azóta zárják a kulcsot szekrénybe. Én szobámba ugye még az ágyam a TV-m a hifim bentvolt meg a régi pc-m amit elvittem volna A pc-m eltűnt hifim is, tv-m az megmaradt ugye, de a kis éjjeli szekrényem is eltűnt. A mostoha hugom mindent eladott mert gondolta nekem úgysem kell, nem kevés pénzt adtam neki régebben kölcsön és már vagy 80 ezer forinttal lóg nekem. Mindig hallom hogy másnap jön haza részegen cigivel a szájába, kurv@san öltözködik, ordibál anyámmal, hétköznap délig alszik, felkel eszik és netezik. Meg persze amit tud azt ellopja. Nem egyszer volt hogy nevelőapám bankkártyáját elvitte mert tudja a pin kódot, volt hogy anyám telefonját elviszi és órákig telefonál rajta tudta nélkül és csodálkozik hogy miért jön ki havi 8-10 ezres számla. Nálunk kb ez a lopás.

Az még hab a tortán hogy még amikor normálisabb volt meg még testvérként beszéltem vele felhívtam hozzánk amikor odaköltöztünk és a barátnőm sminkes cucca eltűnt, a könyvei közül is 2 meg a cd-i dvd-i is eltűntek nyomtalanul, persze még nem voltak kipakolva de kiszúrta hogy ez meg ez hiányzik. Meg volt hogy egyszer felhoztam mert kint részegen fetrengett és nem volt szívem otthagyni és rajtakaptam éjjel hogy a szekrényeket kutatja. Azóta nem látom nálunk szívesen. Na nálunk így megy ez sajnos.

2012. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább lomtalanítás áldozatai szoktak néha lenni dolgaim.
2012. dec. 31. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Meg is lepődtem a kérdésen.

Utána pedig némely válaszon, hogy mégsem annyira elvetemült kérdés.

2012. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mustafa33 ***** válasza:
Szo more, náne gógyi? Aszt csaka gádzsóktó szabad, csarava. ☻
2012. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha a családodtól lopsz, (lop valaki) olyan mint ha saját magát lopná meg.
2013. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!