Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire elfogadottak manapság...

Mennyire elfogadottak manapság az "egy éjszakás kalandok"?

Figyelt kérdés
Az ilyenben résztvevő nőket mennyire becsüli a többi ember?
2012. dec. 27. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem szinte botránkozik meg rajta, ha időnként becsúszik egy-kettő, szerencsére ma már eljutottunk oda, hogy az emberek java elfogadja, hogy ez testi szükséglet, de akinek túl sok van, az attól még ]{urva.
2012. dec. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Számomra nem elfogadott, nők és férfiak, mindegyiket lenézem emiatt.
2012. dec. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

A nőket én lenézem meg szerintem a környezetemben lévők is, annyi, h nem szemtől-szembe, hanem a háta mögött beszélik ki.

Nekm is volt már olyan, h megdugtam egy csajt aztán ugye mondtam másoknak, h mekkora szutyok.

2012. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Van aki nem fogadja el, de társadalmilag elfogadottá vált. Persze a nőket kicsit lenézik miatta, de ennyi.
2012. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez korosztály függő. Idősebbek nyilván nem igazán vevők rá, a fiatalok inkább, a közép korosztály pedig, egy része így a másik úgy.


Az ilyen nők valószínűleg vagy nagyon "buták" vagy nagyon liberálisak, vagyis nem igen törődnek mások véleményével.

Ha pl. van egy nő akinek a környezete elítéli az ilyesfajta együttlétet, akkor az adott személy ezzel tisztában van és, ha még +-ban foglalkozik mások véleményével akkor valószínű kerülni fogja az egy éjszakás kalandokat. Ill. elég nagy eséllyel maga is elítéli vagy közömbös ezzel kapcsolatban, de semmiféleképpen nem csinálná.

2012. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy miért ítélik el emiatt az embert és miért inkább a nőket? Aki így van vele, attól szívesen vennék egy normális választ, anélkül, hogy azt olvasnám/hallanám, hogy a nők (de az összes!) ilyen meg olyan meg amolyan a "természeténél fogva". Ugyanis nincs olyan, hogy minden férfit és nőt egyforma motivációk vezérelnék.

Az én környezetem nem ítélkezik, mert állításuk szerint nincs miért. Talán mert velük is előfordult ilyesmi, de egyikük sem az a tökrészegen-vadidegennel-védekezés nélkül típus.

2012. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, ne haragudj, véletlenül nyomtam neked egy piros kezet, új még nekem ez a laptop... Vissza lehet vonni valahogy? :(
2012. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

Akár férfi, akár nő, nálam nem megszokott, elítélem és lenézem az ilyet. Pedig 23 vagyok és nem egy ma született bárány (bár vallásos vagyok), de ez bőven erkölcstelen.


"Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy miért ítélik el emiatt az embert és miért inkább a nőket?"


Butaság miatt. Ahogy írtam, akár férfi, akár nő, egyformán megvetendő dolog.


"Aki így van vele, attól szívesen vennék egy normális választ, anélkül, hogy azt olvasnám/hallanám, hogy a nők (de az összes!) ilyen meg olyan meg amolyan a "természeténél fogva". Ugyanis nincs olyan, hogy minden férfit és nőt egyforma motivációk vezérelnék."


Senkit nem érdekelnek a motivációk. Vagy teszel valamit, vagy nem teszel. Szép magyarázata mindenkinek van mindenre, mindent meg lehet magyarázni, kiforgatni, lyukat beszélni a falba is - de a tettek döntenek, minden más csak fecsegés, ködösítés, süket duma azoknak akik valahol a cselekvésben elbuktak. Pár órás ismertség után nem normális dolog valakivel ágyba bújni, de még pár nap, sőt hét után sem! Testi szükséglet? Rákod lesz tőle, ha nem teszed vagy esetleg elkezd hullani a hajad...vagy inkább csak az ösztön-állatra jellemző kéjvágyat mentegetjük, s próbáljuk meg a szerecsent fehérre mosdatni, társadalmilag elfogadottá tenni?


"Az én környezetem nem ítélkezik, mert állításuk szerint nincs miért. Talán mert velük is előfordult ilyesmi, de egyikük sem az a tökrészegen-vadidegennel-védekezés nélkül típus."


Ez az állításod nem bizonyít semmit. Hogy egy orwelli állatfarmos hasonlattal éljek, azért nem ítélkeznek a disznók a többi disznó felett, mert rájöttek, hogy ők is csak disznók...ez azért nem szempont, ugye megérted? Hidd el, léteznek olyanok is, akik nem disznók.

2012. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A te szememben te még a disznónál is rosszabb vagy. ők legalább nem ítélkeznek.
2012. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Butaság miatt. Ahogy írtam, akár férfi, akár nő, egyformán megvetendő dolog."


A végére oda írhattad volna, hogy a véleményed szerint.

Mert így csak egy ítélkező, bigott "vénember" (te írtad) vagy, szerintem.

Azét, mert neked ez a véleményed még semmi sem lesz megvetendő és semmi sem lesz helyes.

Attól, mert valakinek konzervatív a gondolkodása, felfogása, nem jelenti azt, hogy elvből minden mást el kellene ítélnie.


Írtad, hogy vallásos is vagy. A Biblia nem az elkövetőt ítéli el, hanem a tettét. Tehát neked magát a bűnt kellene gyűlölnöd, nem pedig felebarátod.

A Biblia pedig, ezt is írja: "ne ítélkezz, hogy ne ítéltess..".

2012. dec. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!