Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit írnátok vissza erre? Help

Mit írnátok vissza erre? Help

Figyelt kérdés

And my life is too boring, bad and hard.

I have only 3 beauty and funny thing in my life

they are :

1- playing computer games ,watching films

2- my girlfriend <3

3- you

I am chatting with you and her everyday . And it is funny.


2012. dec. 27. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel semmit. Vagy mi a szitu, fiú vagy vagy lány? Mert lányként ha csetelek egy fiúval, aki azt írja, a barátnője és én vagyunk a legfontosabbak az amúgy szörnyű és unalmas életében, és ezt még viccesnek is találja... hát szórakozzon, akivel akar.
2012. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

What do you mean?

vagy

Explain it.

Mondjuk nem tudom a körülményeket. Most ez egy srác, akinek van barátnője, de veled is chatel, és kezd kialakulni valami köztetek?

2012. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolsó : igen valahogy úgy
2012. dec. 27. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Kezd kialakulni valami, de mikor neked ír, a barátnője mellé szívecskét rajzol? Mindenképp kérd meg, hogy magyarázza már el, hogy érti ezt...

2012. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!