Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyen esetben vissza kell...

Ilyen esetben vissza kell adni a pénzt?

Figyelt kérdés

A minap egy nagyobb társasággal elmentünk és beültünk valahova. Én később csatlakoztam hozzájuk, néhányuk már rendelt magának ételt, italt. Én rendeltem magamnak.


Akik rendeltek azok előre mentek fizetni, és mikor én is mentem fizetni akkor a pultos mondta, hogy már ki van fizetve.


Szó nem esett meghívásról. Egyelőre egy köszönőmmel tudtam elintézni, mert kb 1000 ft-nyi költekezésem volt, és csak 5000 ft volt nálam.


Holnap találkozóm velük, adjam vissza a pénzt, vagy sütivel háláljam meg?


2012. júl. 13. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

"vagy sütivel háláljam meg?"


Ebből gondolom nő lehetsz.

Akik fizettek pedig férfiak ugye? Mert akkor meg vagy hívva. No és ha sokáig el tudod hitetni velük, hogy van esélyük lefektetni, akkor még sokáig potyázhatsz!


XD

2012. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, vissza kellene.
2012. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább pár doboz sörrel :)


L

2012. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne add vissza a pénzt, hanem holnap te is legyél azok között, akik előre mennek fizetni!
2012. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se pénz formájába add vissza.
2012. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nálunk szimplán jófejségből is kifizetjük a nőnek, nem azért h lefektessük. Ha nagyobb társasággal mentetek akkor pedig nem volt nagy teher a te fogyasztásodat is kifizetniük.
2012. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen nő vagyok. Aki fizetett az egy családapa, kb 25 évvel idősebb nálam. Annyira nem ismerem, még barátomnak sem mondanám.


A sütit azért vetettem fel, mert nagyon édes szájú.


A válaszokat köszönöm. Már aki vette a fáradságot és normálisan válaszolt.

2012. júl. 14. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!