Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Karácsonykor (amikor ajándékbo...

Karácsonykor (amikor ajándékbontás van), tudod mit kapsz, eljátszod mintha nem tudnád és örülsz neki?

Figyelt kérdés

Főleg, ha meg is beszéltétek előre az ajándékot, vagy együtt vásároltátok meg?!

Így eljátszod, hogy vajon mi lehet ez?


Tegnap el kellett játszanom(mindenről tudtam) és annyira kellemetlenül éreztem magam, hogy meg kell játszanom azt, hogy teljesen megvagyok lepődve...


2012. dec. 25. 13:07
 1/4 A kérdező kommentje:

a kérdés helytelen... persze, hogy örülsz neki!

De el is játszod, mintha nagy meglepetés lenne számodra?

2012. dec. 25. 13:08
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meglepetést nem színlelnék semmiképp, de ettől függetlenül örülnék neki és az látszódna. :)
2012. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Színlelni nem kell, csak örülni.

Én idén jóformán semmit nem kaptam, mert minden már megvolt kb 1-2 hónapja.

2012. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Csak örülök". Mi egy ideje azt csináljuk, hogyha a másiknak van valami kívánsága, akár pontos, akár nem (pl. szeretne egyfajta zenéből még, de nem feltétlenül egy cd-t), akkor azt vesszük neki. Erről sok esetben tud, de akkor is tudunk neki úgy örülni, mintha nem tudtuk volna.
2012. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!