Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy mutakozzon be két lány...

Hogy mutakozzon be két lány egymásnak? Kézfogás, puszi, mindkettő?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ, de általában kézfogással.
2012. dec. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Legjobb barátom barátnője és még nem találkoztunk. Én puszira és kézfogásra is goldoltam együtt, közben meg persze bemutatkozok. Csak nem tudom ez így mennyire illik vagy helyes. :) De lehet hogy majd épp ott abban a helyzetten dől el.
2012. dec. 18. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mehet a puszi, igen, mivel a legjobb barátodról van szó közvetve.
2012. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2012. dec. 18. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a találkozást mi fogja követni? Beültök valahova, tehát utána még lesz közös program? Vagy bemutat, oszt annyi? Mert ha ez utóbbi történik csak, akkor elég a kézfogás.
2012. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan még én sem tudom, csak nem szoktunk sűrűn találkozni, mert jelenleg nem ugyanott lakunk, és nem is ugyanott tanulunk, de most szilveszterkor egy városban leszünk, és megbeszéltünk, hogy akkor találkozzunk. Az hogy mi lesz utána nem tudom, de szerintem valahova kajálni biztos elmegyünk, de semmiképp se lesz az hogy köszönünk és megyünk tovább :))
2012. dec. 18. 13:36
 7/7 anonim válasza:
3 puszi :) jobbra,balra,jobbra.
2012. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!