Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a véleményetek arról, ha a pasitok üzeneteiben találnátok olyan beszélgetést, amiben azt írja egy másik lánynak, hogy "szeri (L) puszi (L) "? :O A lány is írta neki a chat-elés elején, hogy szeretlek. ^^ .

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről?Baráti szeretet?

Tudom, hogy engem szeret, már 3 éve együtt vagyunk. De azért mégis csak szar..:s Amúgy ez a beszélgetés 2x 3x fordult elő régebben, azóta már nem is.

(A lány amúgy nagyon régi barátja, akivel nemigazán tartja a kapcsolatot, csak ha összefutnak...)

Nem tudom, hogy verjem ki a fejemből ezt._. Amúgy nincs okom féltékenykedni, de azért ez rosszul esett:S



2012. nov. 2. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kezdeti kapcsolat lehetett,de most már tuti,hogy baráti :)


Szóval ezen ne idegeskedj :)

2012. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arra kell neki, hogy felizgassák. 3 év hosszú idő...
2012. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá nála, hogy mit gondol arról a lányról, akkor biztos megnyugtat majd.

Én ezen nem akadnék ki, nincs ebben semmi.

És mellesleg NE olvasd a barátod üzeneteit! Én ezért szakítanék szerintem.

2012. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, hogy verjem ki a fejemből ezt."


Ez a gond.Eddig tartogattad magadban..Csak úgy lesz jobb neked és a kapcsolatodnak is,ha leülsz a barátoddal és megbeszéled.Elmondod,hogy neked ez nagyon rosszul esett,még akkor is,ha lehet nem is jelentett semmi komolyat az üzenet.Erre szükség van,különben eltávolodtok idővel egymástól.Legközelebb ne várj a dologgal ennyit.Ha tudod,hogy ő téged szeret,és te is szereted őt,akkor túl fogtok jutni ezen.

2012. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül is beszéltünk róla, és persze azt mondta, hogy semmi több csak egy baráti beszélgetés volt. Gondoltam magamba oké oké, de legbelül akkor is piszkál. Nem mindig van eszembe ez , csak ha rosszabb napjaim vannak :/ Köszönöm a tanácsokat!^^
2012. nov. 2. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!