Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan vegyüljek el az osztály...

Hogyan vegyüljek el az osztályban?

Figyelt kérdés

Az van hogy most lettem kilencedikes és az osztályommal úgy nem is lenne gond de a szünetekben míg a többiek beszélnek meg minden és én csak ülök a padomban. Egy valakivel beszélek az is egy régi osztálytársam. Szerintem ezek miatt is van pár gyerek akik néha cukkolnak. Ha megpróbálok pár értelmesebb gyerekkel beszélni nem jut eszembe semmi téma.

Hozzá teszem csak fiúk vannak az osztályomban. Ha tömeg előtt vagyok mindig arra gondolok csak ne mondjak semmi olyan dolgot ami miatt kiröhögnének ezért inkább nem is beszélek nagyon velük.



2012. dec. 10. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Engedd el magad és kezdj el barátkozni.

Arra ne gondolj, hogy hülyeségeket mondok. A 9. amúgy is sok hülyeségről beszélnek, szóval nem fogsz kilógni a sorból.

2012. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!