Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit mondanátok egy ilyen...

Mit mondanátok egy ilyen lányra/nőre?

Figyelt kérdés
nem használ dezodort,sprét,parfümöt,nagyon csúnyán beszél minden második szava káromkodás,elhízott,és buta nagyon,
2012. dec. 3. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy igénytelen és kulturálatlan
2012. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát én is gondolom...örülök hogy nem vagyok egyedül ezzel a gondolattal :D
2012. dec. 3. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
azt, hogy primitív és igénytelen
2012. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az nem baj, hogy nem használ spréket, lehet, hogy allergiás rá. Nekem is nagyon meg kell válogatnom, hogy milyet használok, mert némelyikre allergiás vagyok. Parfümöt ezért nem is használok soha. De tisztálkodni szoktam, úgyhogy nem vagyok büdös.

A káromkodás rettentő rossz szokás, ez nagyon zavarna.

Az elhízás is lehet, hogy nem az ő hibája, hanem betegség. Ha az ő hibája, akkor fogyjon le.

A butaság szerintem az egyik legrosszabb és egyben legveszélyesebb emberi tulajdonság.

2012. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!