Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek ha valakit annyira...

Mit tegyek ha valakit annyira utálok h. köszönni is nehezemre esik?

Figyelt kérdés
Apám élettársával nem igazán jövünk ki egymással...egy igazi hibás. Viszont apám elvárja h. köszönjek de mingyár ráburítom az asztalt most azért nem megyek le a szobámból a hűtőhöz kajáért mert ittvan,..
2012. nov. 30. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
de miért utálod ennyire?
2012. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már kezdetektől fogva látszott rajta h. apám pénzére hajt.

Az egész ember idegesítő úgy ahogy van ha valamit mondasz neki normálisan akkoris vágja a pofákat...néha megjátsza a keményet de akkor én csak kinevetem mindíg mindenhol ott akar lenni mindenről tudni akar humorérzéke nincsen egyáltalán...sokat hisztizik apámnak.

Van egy szaros 7 éves kölyke akit szintén utálok mint a szart pl amikor jönnek haza akkor a kutyák már extázisban vannak ügatnak acsarognak egymásra azok meg nem bírnának rászolni....én meg ezt hallgatom ahogy a kiscsaj be..ssza az ajtót de az annya nem rázná ám meg h. viselkedjen...

ja és szőke is

2012. nov. 30. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:

ha apád szereti, nem tudod meggyőzni erről

tarts ki, amíg nagykorú leszel, majd költözz el otthonról, vagy menj koleszba

ha szerencséd van, előbb szétmennek

2012. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.: Ne süllyedj le az ő szintjére: köszönj, és legyél normális.


2.: Keress benne pozitív tulajdonságokat. Biztosan van, valami pozitív mindenkiben van. Ha más nem is, olyat, hogy pl. jól főz vagy tetszik a cipője, biztos tudsz találni. Minden nap keress benne valami pozitívat. Ez segít elfogadnod őt.

2012. dec. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

fiú vagyok és 18 éves szóval nemhiszem h nagyon érdekelnek a cipői érdekelnek

főzni csak porokból tud

2012. dec. 1. 10:58
 6/6 anonim ***** válasza:
A cipő és a főzés csak példa volt, remélem, érted. A lényeg, hogy keress benne pozitívumokat, eleinte akármilyen jelentéktelen apróság megfelel.
2012. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!