Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Sok 18 év alatti ismerősömet megkérdeztem, hogy mit fog csinálni, mi lesz az első dolga, amint betölti a 18-at... Kb. 96%-ban ilyen válaszokat kaptam: kocsma, sztriptízbár... Ehhez képest én mindenképpen először egy tetoválószalonba mennék, és max csak utána kocsmába... Ez mennyire normális?

2012. nov. 26. 20:02
 1/6 mustafa33 ***** válasza:
17%

Saját tested úgy csúfítod el, ahogy jól esik.

Ha moszlim lennél, azt mondanám, hogy Allah (áldassék a neve) saját képére teremtett és Isten képét bűn összefirkálni és elcsúfítani.

2012. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kamu, provokatív kérdés.

De legalább van benne humor.

2012. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kamu... Ezt miből gondolod? :D
2012. nov. 27. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Háát a tetoválószalon gyanús volt.

Nem hallottam még olyat hogy valaki meglepi magát szülinapján tetkóval!

De végül is logikus.

Meg az állt a kérdésben hogy mennyire normális?

Csak nehogy olyat varrass magadra ami 2 éven belül gáznak számít mint pl a kínai jelek.

Én 16 évesen akartam de szerencsére kinőttem ezt a vágyam mire 17 és fél lettem..

2012. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, mindenképpen olyat akarok, ami hozzám kötődik... Azt meg, hogy kinek tetszik, és kinek nem, majdnem, hogy teljesen leszarom... Nem (csak) azért csinál valaki tetkót, hogy az másoknak tetsszen...
2012. nov. 27. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, mivel a te tested persze hogy nem olyat varratsz magadra ami másnak tetszik.

A kínai jelet csak példának mondtam mert volt az a divat hogy sokan azt sem tudták mit jelent mégis minden második magára varratta anélkül hogy utána járt volna aztán meg később tudták meg hogy "olcsó tészta" meg ilyen szavak vannak rajtuk xD

2012. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!