Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak egy kolléganőmme...

Mit csináljak egy kolléganőmmel, aki folyton beszól, csúfol engem (1-2 alkalom per nap)?

Figyelt kérdés

Valamiért engem szemelt ki, másokkal ezt nem csinálja. Sőt velük fokozottan kedves, hogy nagyobb legyen a "kontraszt".

1. Csináljak úgy, mintha ő nem létezne, se a beszólásai?

2. Direkt közeledjek hozzá szeretettel, bármit is csinál? Azaz "kill with kindness"? De ettől felfordul a gyomrom, bár őt is nagyon idegesítené..

3. Eszkaláljam a főnökömnek, hogy mit csinál? De azt meg hogy? Vigyek egy listát be neki, hogy miket szokott mondani meg csinálni?


Nagyon szomorú vagyok, hogy ez az ember megkeseríti a napjaimat. Köszi előre is a válaszokat!!!


2012. nov. 13. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tanúk nélkül fejeld le.Érteni fog belőle.
2012. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:D

be van kamerázva az iroda mindenhol.....

2012. nov. 13. 11:24
 3/11 A kérdező kommentje:
meg a megnyilvánulásait mindig közönség előtt csinálja, utána meg mikor magunk maradunk nem tudná a h-lye, hogy miért kapja..
2012. nov. 13. 11:25
 4/11 anonim válasza:
Jelents a főnöködnek. Egyes cégek érzékenyek a munkavállalók kapcsolataira beleértve ezt is.
2012. nov. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Terjeszd el a cégnél hogy azért ilyen utálatos veled mert visszautasitottad s nem dugtad meg :D
2012. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, lehet le kéne fizetnem valakit a cégnél, hogy megd.ja, akkor hátha lenyugszik.
2012. nov. 13. 13:18
 7/11 anonim ***** válasza:

van közönsége, na durva az is, hogy mást ezzel szórakoztat. Vissza kell neki szólni vagy leállítani, hogy nem tűröd.

Megkérdezheted, hogy valami bajod van drága, dobott a pasid vagy letörött a cipősarkad?

2012. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
dehogy dobta a pasija, szerintem még nem volt neki soha, pedig már 25 éves.
2012. nov. 13. 15:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Rakj drogot a táskájába, amikor tudod, hogy lesz ellenőrzés.
2012. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen kollegenőm. Pont akkor kezdtem, szóval sokáig nyeltem a beszólásait, egészen addig amíg azt nem mondta, hogy "kölyök rossz kávéból főztél kávét" Na akkor közöltem vele, hogy nem vagyok a gyereke és ha ilyen hangnemben beszél velem akkor a következő utam a főnökhőz vezet.. Utána is beszólt, de mindig visszaszóltam, pl. reggeli gyűlésre később értem be, mindenki előtt mondta, hogy egyeseknek milyen jó, hogy nem kell időben beérni. Erre csak annyit válaszoltam, hogy köszönjük, hogy tájékoztatott minket, hogy ezentúl neki kell jelenteni, hogy később érek be.. Szóval szólj vissza, nem feltétlenül durván, csak úgy, hogy leégesd.. Pl. ha azt mondja, hogy milyen már a frizurád, akkor szólj vissza, hogy igen igazad van szükségem lenne egy fodrászra, de neked sok közöd nincs mikor megyek fodrászhoz.. Ezek hatásosak szoktak lenni..
2012. nov. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!