Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kezeljem, ha valaki...

Hogyan kezeljem, ha valaki arrogánsan viselkedik velem (is)?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer azt csináltam, hogy "Most épp úgy teszek, mintha felzaklatna, hogy egy paraszt vagy." És elkezdtem 'sírni'

Többet nem szólt hozzám:DD

2012. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az az arrogáns viselkedés?
2012. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért ezt illene már tudni 10 éves kor fölött..
2012. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezzel most segítettél.
2012. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de az arrogáns az szerintem nem paraszt! hanem mindent jobban tudni vélő, kioktató, meg pl. engem az is zavar az illetőben, hogy nem köszöni meg, ha segtítséget adok neki. soha! ha direktbe bunkó lenne, ez nagyon jó megoldás lenne szerintem is. de valahogy azt szeretném érzékeltetni az illetővel, olykor mennyire el van tévedve magával kapcsolatban.lenéző, szerintem ez is hozzátartozik. valami olyan reakciót szeretnék, amivel észreveszi magát.
2012. nov. 10. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!