Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy határidőnapló "semleges"...

Egy határidőnapló "semleges" ajándéknak számít?

Figyelt kérdés
Az etikett szerint nő férfinak -ha nincsenek közelebbi kapcsolatban - csak semleges ajándékot adhat. A határidőnapló megfelelő lehet ilyen esetben?
2012. nov. 8. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz a "nincsenek közelebbi kapcsolatban" alatt? Ez valami munkakapcsolat vagy haveri? Mert utóbbi esetben biztosan nem adnék határidőnaplót. Akkor már inkább valami finom csokit. Repi ajándéknak viszont tökéletesen megfelel.
2012. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Munkakapcsolat.
2012. nov. 8. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Kolléga vagy főnök? Bár én akkor is inkább csokit adnék. A határidőnapló nekem már túl személytelen. Egyébként a semleges ajándék nem jelenti azt, hogy ne vehetnél neki olyat, aminek tudod, hogy örül. Inkább próbáld meg kideríteni, hogy mit szeret.
2012. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a határidő napló ez esetben teljesen megfelelő ajándék - ha az illető használ határidőnaplót :)
2012. nov. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Finom édesség, jóféle ital bőven beleférhet még. A határidőnapló borzasztóan személytelen.
2012. nov. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!