Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért idegesít másokat ha...

Miért idegesít másokat ha valaki sok kérdést tesz fel nekik?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 22:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Neveltél már 3év körüli gyerekeket?Ha lesz vagy 4 akkor megtudod.
2012. nov. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
En olyankor azt szoktam mondani ,hogy: ha ennyit tudsz kerdezni mer nem irsz egy Gyakori kerdesek-es kerdest vagy miert nem kuldod be a Duma Ragu-ba?
2012. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Alaque ***** válasza:

Előttem leírták a válaszokat, én arról írnék, hogy mit érdemes tenni, ha ostoba kérdésekkel idegesítenek. hülyeségeket szoktam válaszolni, elhitetek a kérdezővel hihetetlen dolgokat, ezáltal szórakoztatóvá válik a dolog.


Például ha azt kérdezik tolakodóan, hogy mi a munkám, mit dolgozom, akkor elmondom, hogy biokémikus vagyok, és az Amazonas-medencébe készülök egy expedícióra három barátommal, adatokat gyűjtünk, majd mikor visszatérünk, egy kiemelkedően hatékony maláriagyógyszer kifejlesztésében fogunk segédkezni egy gyógyszergyárak által szponzorált kutatócsoport tagjaival. Vagy ha azt kérdezik, hogy mi a kedvenc ételem, akkor ecsetelem, hogy már negyedik hónapja, hogy nem eszem, csak kristályvizet iszom, tudod, mint a tévében, akik fénnyel táplálkoznak. A kellő mennyiségű tápanyagot hétvégente három-négy sör formájában viszem be, szervezetem pedig maradéktalanul feldolgozza, gyakorlatilag nem képződik salakanyag a szervezetemben.


Meg effélék. :D

2012. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Alaque ***** válasza:
-1 szervezetem
2012. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!