Szüleimnek van igaza?

Figyelt kérdés
Szeptembertől elkezdtem úszni tanulni,hetente járok úszni,jövő héten szünet miatt elmarad az úszásóra,de én szeretnék úszni menni más uszodába,de a szüleim féltenek,hogy vízbe fulladok,stb,nem akarnak elengedni.Hát és mellúszás már megy,uszonnyal megy a gyorsúszás is.Ti elengednétek így úszni a gyereketeket?
2012. okt. 27. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

A legprofibb úszók is megfulladnak egy bányatóban vagy a Balaton vízében.

Én csak akkor engednélek másik uszodába ha ott is van egy jó úszómester aki figyeli minden lépésedet..Vagy ha ott vagyok én is. Amíg kezdő úszó vagy addig nem tudsz úszni..ennyi

2012. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Engem anya íratott be úszni, én is engedném, ha akarja...és amúgy is...ha tudsz úszni, nem lesz gond (abból amit írtál azt gondolom, hogy tudsz...)...Szerintem neked van igazad, próbáld meggyőzni valahogy a szüleidet...sok sikert!:) (én azzal érvelnék, hogy az úszás egészséges...gerincferdülésre is jó...nekem is az van, ezért is kell úszni járni...ezenkívül sport...és egészséges...csak arra kell vigyázni, hogy ne szedj össze semmi betegséget a zuhanyzóba se)
2012. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,úszómester van,a medence is 120 centi mély
2012. okt. 27. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Most ez komoly ?xD Bár mondjuk 2 hónapos uszástudással max kapálózni tudsz :D... Amúgy hány éves vagy?
2012. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
komoly,14 vagyok
2012. okt. 27. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember óta tanulsz úszni.. még messze nem tudsz úszni.. de ha van úszómester és leér a lábad akkor miért ne mehetnél másik uszodába?? De teljesen mindegy kinek van igaza. Ha a szüleid nem engednek akkor nem mehetsz..Akár fejen is állhatsz akkor sem mehetsz. Ha meg elengednek akkor nem volt értelme kiírni a kérdést.

Az én szüleim engedtek minden hétvégén úszni. Igaz én évek óta iskolai tantárgyként tanultam meg úszni. (heti kétszer volt 2-2 úszásóránk)

2012. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt hittem 8-9 éves vagy. :D A másodikosok járnak úszás órára.

De így 14 évesen, pláne h leér a lábad elengednélek. Viszont egyet értek az előttem szólókkal h még nem tudsz úszni.

Ha a szüleid ennyire féltenek, nem lehetne megoldani esetleg, h elkísérjenek? Vagy valaki akiben megbíznak? Tőled idősebb uncsi tesó, nagynéni, v nagyi? Bárki aki ráér és rá mernek bízni.

2012. okt. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!