Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Londonban meg szokás ünnepelni...

Londonban meg szokás ünnepelni a halloweent?

Figyelt kérdés
:)

2012. okt. 26. 17:00
 1/4 Hyper26 válasza:
Remelem mert mindjart repulunk,tuti nagy buli lehet,de azt mondjak hogy kanadaban vannak a bekopogtatos gyerekek :)))na az a legtutibb beoltozos tema...halalra ijesztettem volna mar fel varost ;)))
2012. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nagyon remélem mert én is vasárnap utazok londonba:)
2012. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen,itt sokkal nagyobb szokás/ünnep mint Magyarországon.

Rengeteg fiatal rendez házibulit,de persze a belvárosban is sok helyen akad egy két ilyen party. Sok olyat is láttam hogy elhagyatott házakban rendeznek bulikat.

De amúgy is tele van minden halloweenes dolgokkal pl bevásárlóközpontok tokkel vagy kis játékokkal/jelmezekkel.

2012. okt. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kameko-san ***** válasza:
Mivel a halloween egy angolszász ünnep (igen, nem amerikai), ezért igen, ott is megünneplik. Még jobban is, mint itt :)
2012. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!