Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én vagyok torkig ezekkel...

Chrishu kérdése:

Csak én vagyok torkig ezekkel a hülye szabályokkal?

Figyelt kérdés

Most nem az általános illemszabályokró beszélek hanem pl arról hogy 20 villa közül meg van szabva, hogy melyikkel egyél salátát és melyikel mást.

Még a körömvágásra is van szabály...

De legjobban a férfi WC használati szabályzatán akadtam ki. Tuti nő írta

Mot kérdem: én unom már azt, hogy MINDENRE szabály van?



2012. okt. 23. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Áruld már el mik azok a férfi WC használati szabályok, illetve körömvágás szabályok?
2012. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Körömvágás? Férfi wc? Miről beszélsz?
2012. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Körömvágást nem találtam meg de itt van a WC-zős

[link]

persze ez még nem olyan vészes...

2012. okt. 23. 19:39
 4/12 A kérdező kommentje:

Itt a körömvágás is

[link]

Bocs a kissé érthetetlen fogalmazásért, csak sietek

Ezek csak példák voltak. Efy illemkönyvben is lehet cifrákat találni

2012. okt. 23. 19:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek normális ajánlások, nem szabályok. Magadnak teszel rosszat, ha nem így csinálod. Egyébként meg nekem fiaim vannak, egyik még pelenkás, örömmel olvastam, hogyan kell pisiltetni :)
2012. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak téged zavar. Senki nem fog vasvillával megkergetni, ha nem tartod be ezeket a szabályokat. A mai világban már senki nem ismeri a legtöbb illemszabályt, ezért nem fognak furcsán nézni. Azon lepődtem meg, hogy pont ezt a két példát hoztad. A férfi mosdós szerintem tök alap. Nem lessük egymás farkát, és nem hug.yozunk össze vissza. Ebben mi az újdonság? A körömvágásos oldal meg nem illem kérdése, hanem így nem fog benőni a körmöd. Ezen miért kell megbotránkozni? Amikor a legtöbb illemszabályt meg kitalálták, az arisztokráciának nem volt jobb dolga, mint azt figyelni, hogy ki mikor hibázik a kismillió illemszabály között. Ez a saláta villás példádra vonatkozik. Ha meg így idegesít a dolog, akkor ne olvasgass ilyeneket, és meg van oldva.
2012. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó, igazatok van főleg az utolsónak. Pár gyökér flhúzott és eg kicsit nagyon eltúloztam a kérdést
2012. okt. 23. 20:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem olvasni a pisilési "szabályokat" és tényleg én is azt érzem, hogy egy nő írtaXDXD Mi az, hogy papírzsebkendővel vagy wc papírral töröljem le???????? A másik, hogy otthon ülve.... tényleg nő írta. A wc-t mindig takarítani kell kérem szépen!! Ilyen esetekben én is szívesen írnék pisilési szabályzatokat nőknek:)
2012. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ezen a pisiléses blogon meghaltam :D A fene se gondolta, hogy a pasiknak ennyire komplikált, hogy hova állna a piszoárnál :D
2012. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nőként jót röhögtem a pisilés illemszabályán..

Egyszer (!!) én is mondtam a férjemnek, üljön a WC-re pisiléskor is...

Körberöhögött...megindokolva...azóta nem mondom..:))

2012. okt. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!