Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy nő megütése akkor is gáz,...

Egy nő megütése akkor is gáz, ha ő ütöt először?

Figyelt kérdés
A csaj pasija balhézott,leütötte egy nagy darab tag,erre a csaj neki ment annak ököllel levágott neki egyet,erre kapott egy nagyot és kiterült.Aztán az lett a nagy bűnös aki visszaütött neki,hogy megüt egy nőt,szerintem nem kellet volna a csajnak ennyire keménykednie.

2012. okt. 16. 09:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindez az M7-esen történt?
2012. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
93%

Akkor is gáz. Egy ütést gondolom kibírt, a következőnél meg el kell kapni a kezét. Ilyenkor úgy nagyjából rájött volna, hogy mi a helyzet. Sajnos velem is előfordult hasonló szitu, be volt nyomva a pasija, nekem esett (csak simán hazafelé mentem melóból, péntek este, 10:30). Vadidegen volt mindkettő. Kis mitugrász volt, én nem vagyok kis darab, de ugye a részegség. Én nem ütötte ki a pasit, csak érzéssel elgáncsoltam, olyan részeg volt, felkelni sem tudott, morgott kettőt, és elaludt a fűben magától :D. Mentem volna tovább, akkor ütött meg a csaja, megfordultam, elkaptam a kezét, és annyit mondtam, hogy nem kéne. Köpni nyelni nem tudott, már már meg is sajnáltam a kiscsajt :) aztán battyogtam tovább haza.


Én azért elég békés természet vagyok, először próbáltam kikerülni őket, francnak nem hiányzik a balhé, de átjöttek az út túloldalára is. Röviden ennyi a hasonló sztorim, de én nem ütök meg nőt, evidens. Ennyi erővel ha belerúg egy gyerek, mert olyan kedve van, akkor azt is leüti? :D

2012. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
gaz ha tenyleg akkorat kapott h kiterult de legalabb megtanulja hogy o se verekedhet buntetlenul. szerintem amugyy normalis esetben inkabb le kell fogni a not nem megutni.
2012. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Tök mindegy, hogy nő vagy férfi üt, mindenféleképpen gáz és az intelligencia szintet is gyönyörűen megmutatja, akik csak verni tudnak, értelmesen vitázni, beszélni nem...
2012. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nem gázabb, ha egy férfi üt meg egy nőt, mint fordítva. Ultragáz mindkettő, sőt, továbbmegyek: gyerek se üssön és őt sem senki. Aki ép ésszel verekszik, az mit vár? Megoldódik a probléma? Igaza lesz? Eléri a célját? Kényszerítheti a másikat valamire? Vagy mégis mit?
2012. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Miért balhézott, milyen körülmények között, hogyan?

Amúgy jogos.

Ha valaki megüt, visszaütök, nem érdekel, ki az és mindig nagyobbat ütök, mint amekkorát kapok, mert van, aki csak ebből ért.(mondjuk nem szoktam gyakran ilyen helyzetekbe kerülni)

2012. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Minden nőnek illik tudni, trollt nem szabad megütni, az ellen csak varázslattal lehet védekezni, vagy azzal, ha jó nagy ívben kikerülik!
2012. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Egyetértek az ötössel, de sajnos vannak helyzetek, amikor hiába akarod, nem tudod elkerülni a konfrontációt. Ilyen esetben nyilván önvédelemből csak visszaütök, de nem egy nőnek. Biztos lenne olyan helyzet, amikor megütném, e most

nem tudok elképzelni.


Aki pedig provokálja a verekedést, vagy csak simán odamegy valakihez, és behúz neki, mert verekedni akar, azt börtönbe záratnám.

2012. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én általában nem ütnék vissza egy nőnek, hanem lefognám, azonban előfordulhatna, hogy reflexből vagy felindulásból visszaütnék, akkor szerintem nem jogos, ha még én vagyok a hibás, mivel jogom van megvédeni magamat, függetlenül attól, hogy milyen nemű a támadó. Na meg előfordulhat az az eset, amikor hiába nő, mégis kiegyenlítettek az erőviszonyok, egy félprofi boxoló nővel szemben meg nem is lenne esélyem.


Mondjuk a kérdésben feltett esetben először a csaj csávóját ütötte le a nagydarab tag, itt szó sincs arról, hogy a csaj kezdte volna, valamint az erőviszonyos sem voltak kiegyenlítettek, úgyhogy szerintem egyértelmű ki a bűnös.

2012. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na a sok nagyokos, totál lerí, h a nagytöbsé életében nem volt még komoly balhéban, de azért az okoskodás megy.

Szánalmas, de hát csak a gyakorin vagyok.

2012. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!