Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk, férfiak, tényleg a wc...

Fiúk, férfiak, tényleg a wc illatosítóra pisiltek?

Figyelt kérdés

Tegnap botlottam bele ebbe a képbe:

[link]


A facebookon egy csomóan írták, hogy tényleg így van.

[link]

(nem tudom, ez megnyílik-e mindenkinek)


Ha így van, akkor utána nem gusztustalan, hogy azt az egészet nem mossa le a víz? F*sáskor is van, hogy rámegy, utána meg takaríthatom én, mert más (szó szerint) lesz@rja.



2012. okt. 13. 18:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Felőlem pisilhet valaki állva, ha nem fröcsög szét mindenhová. A párom is állva pisil, sajnos kell utána rendesen takarítani. Még nem kérdeztem meg, hogy lepisili-e az illatosítót, majd egyszer, csak elég hülye kérdés ez :)

Ha pasi lennék akkor idegen helyen tuti nem ülnék le, nőként se szoktam.

Amúgy meg hasonló okból "találták fel" a piszoárban levő műlegyet, ha van ott valami, arra fognak célozni.

[link]

2012. okt. 13. 22:00
 12/20 mustafa33 ***** válasza:
Mit okoskodtok, áljatok egy házsarkához emeljétek fel a jobb hátsó lábatok oszt mehet az SMS. Vaúúú.
2012. okt. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Csak akkor vagyok nagy legény, ha hárman állnak előttem sorban.

Három méterről még beletrafálni is király.

2012. okt. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

állvapisilésnél(wcbe) mindenképp félre fog fröcsögni, sokszor még a piszoárban is. csak akkor nem csapkod ki, ha a folyadék "elkanyarodik" és nem szemből éri a felületet(45%nál kisebb szögben, piszoár esetén alaktól függően a szélére kell célozni).

ugyanakkor a közhidelemmel ellentétben a női wck sem sokkal tisztábbak.


egyszerűen nem kell leülni sehová. ezért "hülyeség a wc"

a pottyantós sokkal praktikusabb, annyi hátránya van hogy a mozgássérültek nem tudják használni. de már manapság kulturáltabb helyeken van külön ilyen wc is.

a pottyantós legfejlettebb változata tudtommal japánban van: [link]

mivel nem kel leülni, nincs semmilyen higiéniai probléma, az alakja pedig nem engedi hogy csapkodjon.

2012. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

az illatosító kérdése meg azért hülyeség, mert egy fölösleges dolog. illatosítani lehet praktikusabban is. főleg hogy ma már léteznek falra szerelhető nyomós vagy önműködő patronok is, de a jól bevált nyomkodós/fújós légfrissítők is ugyanazt teszik.

sőt, sokszor a normális szellőztetés hatásosabb, mint a szagkeverék.

2012. okt. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Több oka van, hogy ezt csináljuk


1. sokkal kevésbé uncsi, ha nem csak hugyozol, de célzol is

2. vicces nézni, ahogy habzik

3. hamarabb elfogy, így nem unatkozik a vécés néni

2012. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Az nem érdekel, ha a melóhelyén szórakoztatja a wc-s nénit, de itthonra mi vesszük és én cserélem, takarítom.

Az meg nem vicces, hogy a csempe tele van fröccsenésnyomokkal.

Én egyébként meglennék wckagylós illatosító nélkül, a párom akar mindig venni. Lehet épp ezért, hogy legyen mire célozni? :D

2012. okt. 18. 21:13
 18/20 anonim ***** válasza:
38%

ha annyira ragaszkodik hozzá, lesz szíves takarítani és cserélni. és lemosni a fröcsögésnyomokat.

igaz értelmes nő ezt meg tudná beszélni a párjával.

2012. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Összességében a takarításról szoktunk beszélni, mondtam neki a wc-t is, szerinte az természetes velejáró, hogy kifröccsen a falra. A takarítás meg szerinte a nő dolga, ezen össze is szoktunk veszni, mert ugyanúgy dolgozom én is és este szeretnék kicsit pihenni. "Nevelés" folyamatban, már a porszívót tudja kezelni.
2012. okt. 19. 13:16
 20/20 anonim ***** válasza:
akkor legyen az is velejárója hogy letakarítja. nem értem az ilyen "férfiakat" akik elvárják a nőtől a házimunkát, de egy villanyt nem tudnak kicserélni, vagy kert sincs amiben fát kellene vágni. persze nem ismerem, de a helyezek nagy részében teljesen logikátlan az elvárások nagy része.
2012. okt. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!