Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mire vall, utal ez a fajta...

Mire vall, utal ez a fajta kézfogás? A többi lent.

Figyelt kérdés
Mikor kezet fogok általában nem nézek a másik fél szemében, hanem a kezét nézem és azt ahogy kezet fogunk és csak utána vezetem fel a tekintetem az illető karján át a fejéig. Ez milyen jellemre vall? Mit fejez ez ki? A válaszokat előre köszönöm! (ha valami érdekesség felmerülne bennetek azt is szívesen olvasom!)

2012. szept. 26. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Kézfogás közben a másik szemébe ILLIK (mondhatni kötelező) nézni. Az, hogy ezt nem teszed, vagy arra utal, hogy hiányosak az illembeli ismereteid, vagy arra, hogy bunkó vagy.

Ez kb. olyan fontos, mint az, hogy ne a nő mellét bámuld, amikor beszélgetsz vele.

2012. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Általában az alárendeltség megnyilvánulása!


Kerülöd a szemkontaktust egyéb esetekben is?Van valami,ami miatt szégyelled magad?

2012. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Ha odafigyelek a szemébe nézek az illetőnek, de ez ugye "erőltetett". Annyit azért tudok magamról, hogy nem vagyok bunkó.
2012. szept. 26. 21:27
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Amit te írtál azt vmennyire jonak találom. Igen, van 1 egészségügyi gondom, ami iten kellemetlen, zavaró.Ez igazán bekorlátoz+ sosem voltam igazan semminek se a kozeppontja, iskola is, elnyomottnak erzem magam... Amint géphez kerülök adok több infót, addig ezekből mazsolázzatok.
2012. szept. 26. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!