Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kívántátok már valakinek a...

Kívántátok már valakinek a halálát?

Figyelt kérdés
Mert ugye nem szabad. Ha igen, akkor megbántátok? Nyomós oka volt, vagy csak pillanatnyi harag?
2012. szept. 25. 16:09
 1/8 yugym válasza:
Ez nem semmi kérdés és az a válaszom , h az is hülye aki ilyenre gondol nagyon nyomós oka lehet annak ha valaki ilyesmire gondol .
2012. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.:) És igen nyomós oka volt, de nem nem bántam meg. Még mindig odaküldeném..
2012. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hóhó de még mennyire,de amúgy az összes embert kinyírnám ;)
2012. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Egyszerűen azért mert útban volt/van. A legegyszerűbb és leghatásosabb módszerek híve vagyok. Persze ez nem azt jelenti, hogy kinyírnám én magam, de ha esetleg egy baleset végezne vele, hát nem lennék túl szomorú. (Amúgy meg nem bánom... mit kellene ezen bánni?)
2012. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt, de olyan is, hogy betegséget kívántam valakinek. Az utóbbi bejött. Nyomós okom is volt rá, meg pillanatnyi harag, persze, utólag volt, amit meg is bántam, mert valljuk be, ez nem szép dolog, és az átok ugye, visszaszállhat.

Nyilván olyan is volt, aki nekem is kívánt "szépeket" a hátam mögött, akár ismeretlenül is.

2012. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 yugym válasza:

Most komolyan kiknek képzelitek magatokat mindenkinek megvan a joga hogy éljen és ezen felül nem bírálkozhattok .

Aki nem kívánatos személy annak ki kell adni az utilapot ennyivel ellehet intézni h ne lásd többet.

A másik meg ha a fagyi viszanyal nem szabad betegségekkel átkokkal jhátszadozni.

2012. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt.
2012. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van olyan helyzet, amikor inkább más halálát kívánod és nem a sajátodat, vagy azét, akit a leginkább szeretsz, mert veszélyeztetve vagytok általa... :] Meg is mondtam neki, hogy bárcsak dögölnél meg. Szerintetek emiatt beperelhet? Mert nemsokára úgyis sok dologért be fog (pl mert barna a szemem..:), de ez eddig a "legerősebb" felhozható dolog ellenem, hogy kívántam ezt. Szerintetek van esélye vmire?
2012. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!