Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nincs valakinek felesleges...

Nincs valakinek felesleges pénze számomra? Ki tudja lehet van valaki, akinek túl sok a pénze! Nekem meg kevés!

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.

Ezt a kérdést akár Én is feltehettem volna.

De szerintem sokan még rajtam kívül.


45 éves nyugdíjas vagyok egy szoba konyhában lakom ami 24nm.

ebből is a szobában levő kis galéria az enyém, ami alig 6 nm.nagyon kevés a nyugdíjam alig tudok megélni belőle.


napjában 2-3 szor eszem ami mind a 3 alkalommal egy pohár tejből, és 1,2 szelet beleaprított kenyérből áll.

Igen ritkán de szoktam kapni másoktól gazdagabb élelmeket is vagy gyümölcsöt.

2012. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Na igen,tudom.De ki tudja,lehet bejön.
2012. aug. 24. 15:20
 3/17 anonim ***** válasza:

Én sem úszom a pénzben, max adósságban, pedig dolgozom! Szóval, ha van itt egy tündér keresztanya/apa én is szívesen várom a segítséget:)

(Hátha nekem is bejön)

2012. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

:)

én is dolgozom,de segítem a családomat is odahaza,így nincs elég pénz,hogy mindenkinek elég legyen.

2012. aug. 24. 15:31
 5/17 anonim ***** válasza:
no mi ketten minimálból, a családunk meg hát no..le se írom mennyi a tartozás/fő..
2012. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy akinek meg van pénze,már túl sok van,mondhatni nem tud vele mit kezdeni.De nem gondol arra,akinek pár ezer forint is a világot jelentheti sokszor.Tisztelet a kivételnek.
2012. aug. 24. 15:36
 7/17 A kérdező kommentje:
Persze ők nyilván nem olvasnak ilyen oldalakat.Szimplán felvetésként írtam!:D
2012. aug. 24. 15:37
 8/17 rémuralom ***** válasza:
Kérj az országban mindenkitől egy ötforintost. Ha mindenki ad, lesz kb. ötvenmilliód.
2012. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy akinek sok van, azzal könnyen elszalad a ló és még többet akar,tisztelet a kivételnek.
2012. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

az 50 millió nálam nem téma,5000-nek is örülnek.:D

De ha lenne annyim,megforgatnám kicsit és adnék azoknak,akiknek szükségük van rá.De sajna,ezek az álmok.

2012. aug. 24. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!