Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti hova teszitek azokat a...

Ti hova teszitek azokat a ruhákat, amiket többször is felvesztek?

Figyelt kérdés
Nadrágokat, pulcsikat, hasonlót.
2012. szept. 19. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem értem a kérdést.. a szekrénybe?
2012. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a TV-s szekrényre, vagy a székbe, vagy a kanapéra... nemes egyszerűséggel leterítem őket, nem vacakolok a hajtogatásukkal. Persze ami gyűrődős fajta, azt igyekszem normálisan elhelyezni.
2012. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
én a székre vagy az asztalra, a szekrénybe biztos nem rakom vissza!
2012. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Juj, ez nálam örök kérdés :) Ha anyukám néha feljön hozzám, mindig itt izél nekem, hogy miért vannak elöl ruhák. Nem érti meg, hogy ami már egyszer volt rajtam, azt nem fogom visszatenni a szekrénybe a tiszták közé, hiszen már voltam benne kint, pl. egy farmer esetében azzal már ültem padon, kövön, akármin, viszont nyilván egy használat után nem lesz szennyes és másnap még simán felveszem.

Én ezeket összehajtva a radiátorra teszem (most, amíg nincs még fűtés), vagy szék támlájára, stb.

2012. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha többször felvettem, akkor már a szennyesbe.
2012. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szék támlájára terítem.
2012. szept. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szobainasra
2012. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!